1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Motorsport 4 - problem z grą przez sieć

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Szymonek 2000, Lipiec 17, 2014.

1. Szymonek 2000

Szymonek 2000 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam problem z grą online w Forza 4. Wszystkie funkcje online działają, mam dom aukcyjny, tryb rywali itp., ale problem jest z wyścigami przez sieć. Kiedy próbuję połączyć się z jakimkolwiek lobby wyskakuje mi błąd:
    Ze względu na problemy z siecią nie można połączyć się z konsolą innego gracza.
    Jedynie mogę się połączyć z lobby gdzie jest tylko JEDEN gracz. Jeśli potem do lobby ktoś dołączy nie wyrzuca mnie.

Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    Pewnie problem z NAT

4. Szymonek 2000

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiele słyszałem o tym NACIE. Mój NAT jest umiarkowany. Jak zrobić żeby był otwarty?

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Sprawdź w instrukcji swojego routera o przekierowaniu portów

6. Szymonek 2000

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przekierowalem porty i nic to nie dało... Xbox "bierze" internet z tych portów ale problemy nadal są. Zapomniałem powiedzieć ze we wszystkich grach online chodzi mi dobrze, nawet w Forza 2 i 3.

Wczytywanie...

Poleć forum