1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza motorsport 4 Problem z instalacją

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Arktez, Czerwiec 22, 2012.

1. Arktez

Arktez Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ok. Rzeszowa
    Witam mam problem z zainstalowaniem forzy 4. Z góry zaznaczam że mam iHasa z wgranym firmware pod platinumy.
    Oczywiście forza jest na platinumie. Nie dawno gdzieś z 2 tyg temu nagrałem te forze IHasem i pomyślnie zainstalowałem. Dzisiaj chciałem zainstalować ją sobie na dysku i ku mojemu zdziwieniu przy 50% wywala błąd o porysowanej płycie. W czym tkwi problem? Nie da się nic z tym zrobić? Czy trzeba od nowa nagrywać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    plyta przeszla weryfikacje? w 100%?

4. Arktez

Arktez Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ok. Rzeszowa
    Tak oczywiście.

PS. Nie no taki sam problem z Dragons Dogma tez przy 50% wywala ;/
    PS2. Czy to może być wina dysku że gra nie chce się zainstalować a na pendrive i to jeszcze z biedronki się zainstalowała ?

-
    -
    -
    Ok problem rozwiązany wyczyściłem cache pendrivea(czyt. karty pamięci :) ) i dysku - forza zainstalowała się bez problemu, dvd2 także. Instaluje teraz Dragons Dogme. To też powinno pójść bez zająknięcia.

PS. A jednak nie Dragons Dogma za nic w świecie się nie zainstaluje przy 41% wywala błąd.

Wczytywanie...

Poleć forum