Forza Motorsport 4 zostanie zaprezentowana na czerwcowych targach E3

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

FICU

Użytkownik
Użytkownik
Forza Motorsport to już kultowa marka na Xboxa 360, nie dziwi więc fakt, że każda informacja na jej temat przykuwa uwagę mas. Najnowsza informacja z Forzą jest sporą niespodzianką. Do sieci trafiło zdjęcie przedstawiające spis gier, które mają się pojawić na targach E3. Wśród nich znalazła się Forza Motorsport 4.

Turn 10 pracuje bardzo solidnie nad swoją marką i niemal, co miesiąc debiutuje jakiś dodatek do trzeciej odsłony serii. Wygląda jednak na to, że programiści pracują w tajemnicy nad kolejną częścią gry. Biorąc pod uwagę, jaki postęp poczyniła trzecia odsłona względem dwójki można się spodziewać, że z kolejną odsłoną Turn 10 będzie chciało zdeklasować Gran Turismo.



Forza Motorsport posiada wielki potencjał, a programiści studia Turn 10 należą do jednych z najbardziej ambitnych i pracowitych. Zdecydowanie lepiej się uwijają z robotą od chłopaków z Polyphony. Pozostaje czekać na start targów E3, wtedy zobaczymy, czy czwarta część serii faktycznie powstaje.
Źródło: Forza Motorsport 4 zostanie zaprezentowana na czerwcowych targach E3
 

garnek

Użytkownik
Użytkownik
Świetna wiadomość, już nie mogę się doczekać targów E3 i oczywiście nowej forzy. :)
 

Deathraw

Użytkownik
Użytkownik
Efekty pogodowe, pory dnia, lepsza grafika i już mają grę nie do przebicia.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Założę się, że w FM4 będzie 3D ;) W końcu trzeba zrobić konkurencję dla G5!
 

szychabarca

Użytkownik
Użytkownik
Samochodówka jedna z lepszych. Czekam na nią bo gra na prawdę świetna.
 

garnek

Użytkownik
Użytkownik
Yyy... Dlaczego w tabelce sony jest Mass Effect 3 ???!!!!
 

Deathraw

Użytkownik
Użytkownik
Bardziej mnie ciekawi Fahrenheit 2 ?!Przyznam szczerze, że brakuje mi gry o motocyklach, czegoś jak tourist trophy na xboxa 360;).
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Najlepsza gra wyścigowa w historii ma mieć 4 edycje ? Jestem za !!! :D :D
 

FICU

Użytkownik
Użytkownik
Mnie bardziej ciekawi gdzie zapodziało się Fable III... W końcu podobno też miało być na E3
 

jolziomxd

Użytkownik
Użytkownik
Własnie.. wydaje mi się ze ta tabelka moze mijac sie z prawda. Zobaczymy jak bedzie. I od ms ma nie byc halo reach i fable III? No chyba ze to bedzie promowane jako 'bungie i lionhead'.
 

Deathraw

Użytkownik
Użytkownik
@jolziomxd
Jakby tak było to alan by był pod remedy, a gow pod epic.
 

Flapyxb

Użytkownik
Użytkownik
CO?! Co robi Mass Effect 3 u Sony?! :mad: To jest rok dla PS3 :confused:
 

FICU

Użytkownik
Użytkownik
CO?! Co robi Mass Effect 3 u Sony?! :mad: To jest rok dla PS3 :confused:
To i tak nie wiadomo czy to jest prawda z tymi grami czy to jest fake. Zobaczymy już 15 czerwca czy to wszystko jest prawdą.
 

Litwin95

Banned
Ciekawe, czy to nie fake....
Mnie osobiście Forza 3 jakoś nie zachwyciła.... Wg. mnie wszystko za wolno się tam dzieje, wolę Shift'a, ale 4-ka może zmienić moje nastawienie i oby tak się stało. :)
 

Flapyxb

Użytkownik
Użytkownik
To i tak nie wiadomo czy to jest prawda z tymi grami czy to jest fake. Zobaczymy już 15 czerwca czy to wszystko jest prawdą.
Ale spójrz: DLC dla GoW3, inFamous 2, Killzone 3, Motorstorm 3, dlaczego ja sprzedałem PS3..
 

L4mia

Użytkownik
Użytkownik
nieźle - GranTurismo w lesie jest i niby 3D będzie ale w takim tempie to zrówna się z Forzą jak wyjdzie - dobrze że nie mam ps3 bo bym się pociął z żalu
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Własnie.. wydaje mi się ze ta tabelka moze mijac sie z prawda. Zobaczymy jak bedzie. I od ms ma nie byc halo reach i fable III? No chyba ze to bedzie promowane jako 'bungie i lionhead'.
Dokładnie... Mass Effect 3 na ps3? Przeciez Mass Effect 3 bedzie kontynuacja 1,2... to tak jak pokazac tylko ostatni odcinek na jakims kanale TV, Brak Fable 2, przeciez to jedna z najwazniejszych gier dla MS i nic o nie nie powiedza? No i gdzie ten super wielki hit na natala? jak dla mnie to zrobione dla publiki! JEDEN WIELKI FAKE!
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
wdg. mnie polowa to sciema. jak na moje jest to falszywy "wyciek". na bank niektore z tych gier beda na e3 bo juz wczesniej byly zapowiedziane ale np mass effect 3 u sony albo fahrenheit 2 to sciema. do tego jeszcze bad company 3! przeciez bc 2 mialo ledwo premiere...
 

FICU

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie... Mass Effect 3 na ps3? Przeciez Mass Effect 3 bedzie kontynuacja 1,2... to tak jak pokazac tylko ostatni odcinek na jakims kanale TV, Brak Fable 2, przeciez to jedna z najwazniejszych gier dla MS i nic o nie nie powiedza? No i gdzie ten super wielki hit na natala? jak dla mnie to zrobione dla publiki! JEDEN WIELKI FAKE!
Chyba chciałeś napisać Fable III :p
 

mlodypy

Banned
Użytkownik
moim zdaniem nowa forza nic ciekawego nie wniesie..a jak zawsze naobiecują sporo rzeczy ,a co do czego będzie poprawiona 3
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom