1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Forza Motorsport 4

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez sid2007, Październik 14, 2011.

1. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom

Nazwa:Forza Motorsport 4
    Rodzaj gry:Wyścigi samochodowe
    Data premiery w Polsce:14 października 2011
    Producent:Microsoft Game Studios
    Wydawca: Microsoft Game Studios
    Wydawca PL: Microsoft
    Dodatkowe Kontrolery: Kinect

Krótki opis
    Forza Motorsport 4 to już czwarta część ekskluzywnych dla konsoli Xbox 360 wyścigów. Gra została rozbudowana względem poprzedników o nowe tory i samochody, a ponadto znacznemu rozwinięciu uległy również wszelkie funkcje społecznościowe, z których seria słynęła już wcześniej. Ponadto gra umożliwia korzystanie z kontrolera ruchowego Kinect, zarówno w czasie jazdy, jak i w menu.
    Jednym z nowych trybów kariery jest World Tour, czyli zawody rozgrywane w różnych częściach świata. Prezentacja kolejnych wyścigów ma miejsce na dużej mapie naszego globu, na której kamera wskazuje konkretny tor.
    Po raz pierwszy w serii niektóre z wyścigów odbywać się będą o różnych porach dnia. Zmiana silnika graficznego i modelu oświetlenia umożliwiła przedstawienie zarówno świtu, jak i zmierzchu na każdym z torów. Pomimo tego obraz zachowuje odpowiednio duży kontrast, a lakier samochodów w końcu przypomina to, co możemy zaobserwować w realnym świecie.

Od siebie: Każdy post nie będący opinią zostanie odpowiednio nagrodzony

2. Lotnik421 Xbox One

3. patrycjuszRSV

patrycjuszRSV Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Suwałki
    Szkoda że jestem ubogim graczem :D kiedy można się spodziewać gry na markecie? Chętnie bym ją za msp zakupił bo i tak bym nie sprzedał, tak jak 2 i 3 leży u mnie ;)

4. Andi NV

Andi NV Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeździ ktoś online - bo fajnie byłoby porywalizować wsród swoich ;)

5. rockobradford

rockobradford Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jaj zrobić by mieć tylko polskie napisy i j.clarksona za lektora? Osobiście ten Polski lektor mnie wkurza. Zmieniłem region ns UK i dalej gada po polsku

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

6. Golonek18

Golonek18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Haczów
    Witam. Moja opinia: powiem krótko bez wątpienia najlepsza samochodówka w jaką kiedykolwiek grałem. Opłacało się kupić preordera.

7. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    pograłem kilka godzin i jestem pod wrażeniem, lepszej samochodówki moja konsola nie posiadała w napędzie :D
    Mnóstwo wspaniale odwzorowanych samochodów, doskonały model prowadzenia, świetne widoki, więcej ciekawych opcji tuningu wizualnego, po prostu gra zaskakuje w każdej chwili.
    Nie mogę tylko przenieść swoich grafik z FM3, daję żeby przenieść z poprzedniej odsłony i nie znajduję, a posiadam kilka ciekawych opcji.

Jeżeli ktoś chce się pochwalić swoimi furami zapraszam do tego tematu: http://xboxforum.pl/off-topic-f45/wasze-fury-w-forza-motorsport-4-a-105105.html#post842572

8. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Ta rewelacyjna gra nigdy się nie pojawi na Martetplace :) do tej pory żadna część Forzy Motorsport nie była dostępna w grach na żądanie :) FM 4 teraz rządzi GT5 zeszło z tronu :)

9. sid2007

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Zauważyłem , że twórcy grzebali w SI kierowców. Przejechałem kilkanaście wyścigów i zaskakująco często zdarza im się wypaść z toru , byłem przez długi czas na drugiej pozycji , a w końcówce wyścigu lider przestrzelił zakręt i wypadł na piach.... Kierowcy często potrafią wypchnąć cię przed zakrętem , nie ma sytuacji aby cały peleton równo wężykiem jechał. Podoba mi się to! Są emocje.

10. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    W FM 3 też były takie sytuacje, co do jeżdżenia wężykiem to takie rzeczy są tylko w GT 5 :)

11. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    też to zauważyłem że na jednym lub dwóch zakrętach cały czas ktoś wypadał z trasy na trawnik, no i wtedy jadąc za takim samochodem otrzymuje się idealne wyprzedzanie :D mam nadzieję że poprawią ten błąd.

12. amaavel

amaavel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam pytaniedo posiadaczy gry bo mam xbox slim z 4gb ;p czy do gry wymagana jest intalacja? czy mozna grac na samych plytkach? bo rozumiem ze sa 2? no i przede wszystkim jak to wyglada, normalnie czy jakos moze sie przycina albo bardzo dlugo laduje
    pozdrawiam.

13. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    przeciez w samym drugim discu pisze co on ma ..

14. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    a ja podepne sie pdo temat bo nigdzie nie wyczytalem..czy w grze jest Drift?? i Drag?? chodzi mi o kariere

15. Andi NV

Andi NV Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanko sa jakieś elementy avatara do odblokowania podczas normalnego trybu grania?

16. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym
    Masownik20, tylko drift jest, a gdzie to nie wiem ...

17. sid2007

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    @amaavel grę normalnie można przejść grając tylko z pierwszej płyty , na drugiej są dodatkowe auta itp. instalacja jest opcjonalna , jak ktoś potrzebuje.
    @Masownik20 nie wiem czy drift występuje jako osobna konkurencja w trybie kariery , ale napewno można driftować w czasie wyścigu. Drag możliwe , że dalej wystąpi bo jest jeden taki odcinek w wolnej grze , ma 400 m i polega poprostu na wygraniu tej prostej między dwoma autami , więc to jest drag.
    @Andi NV nie ma.

18. PiotroZ

PiotroZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Czy ja wiem czy te wypadanie z toru jest bugiem ? Wg. mnie to bardzo dobrze, że coś takiego jest. Nie dlatego, że łatwiej wygrać ale dlatego, że przeciwnicy nie są cyborgami którzy bezbłędnie jeżdżą i trzymają się perfekcyjnej linii. SI utożsamia się z człowiekiem i tak jak człowiek, popełnia błędy ;>

19. sid2007

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    @up no właśnie o to chodzi , że tak jest realistyczniej . Nikt chyba nie lubi robotów podążających jeden za drugim .

20. Daram

Daram Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kurde już nie ogarniam, można normalnie grać bez wywalania do dasha?
    Co trzeba zrobić aby tego uniknąć? Czy druga płyta jest wymagana do kariery? Czy multi albo jakieś dodatkowe samochody?

21. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Daj sobie już spokój, tu jest temat o opiniach o grze i "wszystko na temat gry" czyli przejście, problemy, mechanika, porady, ale nie oczekuj tutaj pomocy w nagraniu / spiraceniu tej gry.

Sam nie mam xboxa a widzę że gra cieszy się sporym zainteresowaniem więc przeglądam ten temat, ale takie posty jak Darama mnie rozbrajają.

Wczytywanie...

Poleć forum