1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Motorsport 5 - Multiplayer

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez Sebsky, Maj 16, 2015.

1. Sebsky

Sebsky Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.

W związku z tym, że próbuję zrobić "calaka" w podanej w tytule grze, mam pewien problem. Kiedy próbuję się dołączyć do jakiegokolwiek lobby czy wyścigu to od razu mnie wyrzuca. Sprawdzałem też w godzinach porannych bo myślałem, że serwery są zapchane. Dalej to samo. Wyrzuca mnie w różnych momentach gry, przed wyścigiem, po, w czasie. Kiedy już dołączę do lobby to głos innych graczy mam strasznie zniekształcony, nie idzie wytrzymać. Nie wiem w czym tkwi problem, ponieważ w innych grach sieciowych nie mam takich problemów. Do tego w Karierze czasami mam trzaski dźwięku podczas wyścigu. Myślicie, że ściągnięcie gry na nowo może przynieść jakieś rozwiązanie?

Przy okazji, chciałbym odszukać jakikolwiek kontakt do graczy, z którymi grałem na xbox 360 w Forze Horizon (Klub XBF), Battlefield 4 oraz Titanfall. Jako że przerzuciłem się na nowszą generację to jeżeli jeszcze ekipa istnieje i również posiadacie XO to chętnie przyłączę się do wpólnej gry. Mój stary GT na X360 to HotSlinky31, aktualny to S3BSKY. Prośbę kieruje do: Ti9er, RevoCent, Hubi, Arczis, Seth i reszta ekipy, których nicków nie pamiętam.

Pozdrawiam,
    Sebsky.

Wczytywanie...

Poleć forum