1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Motorsport 5 wersja Polska X1

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez masakryczny, Wrzesień 17, 2014.

1. masakryczny

masakryczny Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Witam,

Kupiłem X1 w przeddzień premiery. Dostałem Voucher na forze 5 i fife 15. Konsole miałem już 4 września i w nocy z 4 na 5 zacząłem ściągać Forze. 5 września rano włączyłem Forze i była to wersja angielska, przypomnę że tego też dnia była premiera Forzy w Polsce. Mam na konsoli ustawiony region PL. Zdaje sobie sprawę, że niepotrzebnie zacząłem ściągać Forze 4, zamiast poczekać ten jeden dzień i bez problemów mieć wersje PL. Pytanie: czy jest możliwość zmiany/aktualizacji wersji językowej gry? Czy w przypadku fify będzie analogiczna sytuacja? Światowa premiera fify jest 23, a 26 w Polsce. Czy jest możliwość ściągnięcia fify 23 angielskiej wersji językowej, a później 26 września zmiany na polski język?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wozik

Wozik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Forzy nie będzie w wersji PL. Wersja PL tej gry ogranicza się do pudełka z polskimi napisami. Fajnie, co? :)

FIFA będzie po polsku w dniu premiery, podobnie jak było Diablo 3 od 5 wrzesnia.

4. masakryczny

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Ok, ale czy w przypadku gdy pobiorę grę w języku angielskim przed polską premierą czy jest szansa żeby później zaktualizować angielską wersję na polską?

5. Wozik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Moim zdaniem tak.

6. masakryczny

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    To potwierdzone info czy strzelasz?

7. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Raczej na pewno będzie się dało coś zrobić w najgorszym wypadku odinstalować i ponownie pobrać w dzień polskiej premiery .

8. masakryczny

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
  9. Wozik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Diablo 3 dostało język PL w dniu premiery. Dlaczego miałoby być inaczej z Fifą, która od zawsze miała PL?

Wczytywanie...

Poleć forum