1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Motorsport 5

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 24, 2013.

1. k0zik

k0zik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pułtusk
    Mam z tą grą ten sam problem.
    Brakuje mi właśnie wyścigów gdzie zbieramy punkty do klasyfikacji ogólnej. Każdy wyścig to niestety oddzielna historia. No i nie rozumiem czemu za 3 miejsce dostajemy złoto ? Ja osobiście tak czy inaczej jeżdżę póki nie będzie pierwszego miejsca.
    Natomiast cała reszta gry to dla mnie mistrzostwo świata. Model jazdy świetny. Grafa cudowna. Muzyka bardzo mi podeszła.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lyzio

Lyzio Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Szczecin
    Jak dla mnie gra graficznie dobrze, model jazdy też mi się podoba. Ale dla mnie ta gra straciła to co sprawiało, że Forze 4 zawsze chciałem mieć na półce, a mianowicie świetny tryb multiplayer. W FM4 wpadał do mnie kumpel i bez zbędnych formalności wybieraliśmy auta i ścigaliśmy się całą dostępną gamą samochodów i tras na podzielonym ekranie. W FM5 jedyn co mozemy zrobić to ścigać się początkowym samochodem po przejściu przez mozolne intro. Bez tego trybu jest do dla mnie kolejna "zwykła" ściganka której niedługo się pozbędę. Mam cichą nadzieje że jeszcze nie odkryłem całego potencjału tej gry i jeśli się myle to proszę mnie poprawic.

4. jeziorekk

jeziorekk Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Brzesko
    Irytujące niedoróbki grafiki typu słupki na drodze które nie reagują gdy w nie wjedziemy ;) Bądź kierowca który nie rusza ani paluszkiem podczas zmiany biegów .
    Po każdym wyścigu pokaz 3-4 slajdów ZA KAŻDYM RAZEM TEN SAM który na dodatek nie można przeskoczyć .

Dziwi mnie zachwyt nad modelem jazdy , wątpię aby aston martin czy maserati audi R8 wpadło w poślizg przy 100 mil na godzinę przy włączonych wszystkich asystentach ABS ESP etc.

Zwykły gracz który liczy na tryb kariery , grę z kolegą , czy ciekawy multiplayer może odpuścić sobie tą grę . Każda z tych trzech form rozgrywki robi się nudna po godzinie . Jedyny plusik za F1 jeździ się przyjemnie :) szkoda tylko ze na dobrą sprawę dwoma modelami .

Gra z zasady ma być przede wszystkim grywalna , Forza motorsport 5 bynajmniej nie jest .

5. uczaj27

uczaj27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nigdy zbytnio nie przepadałem za grami wyścigowymi ,ale przy kupnie X1 miałem w zestawie Forze 5 , więc zainstalowałem ją z ciekawości.Szczerze mówiąc nie sądziłem że gra mnie tak wkręci , troszkę się irytowałem przy instalacji .Czytałem że trwa to trochę ,ale nie spodziewałem się że aż tak długo.Jak miałem X360 to wkładało się płytkę i śmigało .Ogólnie będę polecał tą pozycję.

6. MCMVIII

MCMVIII Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Fajna. Wpada kumpel i palimy gumy. Kolejna nocka zarwana.

7. napior1516

napior1516 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    W-wa
    Mi sie bardzo podoba F5. Jestem świeżym posiadaczem X1 i jeszcze nie miałem okazji zasmakować rozgrywki online. Bo nikogo nie znam. Moj nick to Napior1516. Ale gra wywołuje u mnie efekt wow. I polecę ja każdemu.

8. kaktusr1

kaktusr1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Powiem tak, może i mnie zjecie ale dla mnie ta Forza to crap. Grafika nie zabija powiedziałbym ze to Forza 4 z podbija rozdzialka i troszkę lepszymi teksturami. Dodatkowo przepraszam ale te trasy to jest wszystko?! Masakra jakas gdzie suzuka gdzie tsukuba.? rozumiem ze na premierę robili copyright paste i części się nie zdążyło ale to wystarczyło kurde patch dać jakiś a nie horizon klepka znowu na szybko bo driveclub wychodził...masakra a tak liczyłem na ta grę

9. rafcio007

rafcio007 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Londyn
    masz rację 5 część forzy jest mega mega średnia, może nie do końca crap, ale dla mnie osobiście grałem w 3 i 4 część, 5 po prostu jest bo jest..... User score na metracritic dobrze pokazuje jaka to gra. Osobiście licze, że 6 część urwie mi jaja :)

10. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    690
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Forza 5 jak inne Forzy. Wymiata pod każdym względem. OST, ryk silników, model i feeling jazdy, grafika. Ale jednocześnie muszę potwierdzić, że jednocześnie widać, że FM5 było robione na szybko, żeby zdążyć na premierę konsoli. Wkurza mnie np. że kierowca nie nadąża ze zmianą biegów (Animacja). Jak dla mnie 8/10 z potężnym plusem.

11. Rtruth

Rtruth Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra jest super grafika bardzo fajna ładne modele aut i tras ale dopiero zaczynam grę więc dużo więcej nie powiem. Co mnie denerwuje to że dużo aut jest tylko w dlc i z tego co narazie widze mało tras. A da sie jakoś sprawdzić jakie auta biorą udział w wyścigu?

12. wobiektywie5

wobiektywie5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Trochę pograłem, ale nie wciągnęła mnie jakoś super. Czasami do niej wracam, ale szybko mnie nudzi....

13. baddream

baddream Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Forza to obok fify 15 gra z która zacząłem przygodę z xone. Od samego poczatku wiedzialem ze grafika w tej grze zrobi na mnie niemale wrazenie i nie pomylilem się. Jednak jako długoletni gracz wiem, że to nie grafika wpływa na ogólny odbiór i ewentualne zadowolenie bądź rozczarowanie. Właśnie dlatego wracam do gier samochodowych pokroju Gran Turismo na PSX. Wracając do Forzy, grafika elegancka, muzyka... cóż brakuje mi paru bardziej zadziornych nut, ale jako że to gra samochodowa to wyłączyłem ją w zupelnosci, zwiększajac dzwiek aut przez co ogólny dźwięk w grze oceniam na wysoki. System jazdy, gra jako symulator wyścigów była dla mnie zawsze ważna i tutaj sie nie zawiodłem. Auta zarzuca, sa podsterowne i nadsterowne, a wjazd na zieleń realnie sciąga w trawnik. Tutaj także jest **********. Zatem moja ogólna ocena to 8,5/10. Do minusów zalicze przynudzaną muzykę, te same animacje przed wyścigiem i po wyścigu, dużą aut jako dlc i przydlugie czasy ładowania się wyścigów.

14. AdWolf

AdWolf Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Łaziska Górne
  15. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Gra na poczarku robi mega wrażenie bo dobry model jazdy oraz grafika super ale im więcej godzin grasz to zwyczajnie lapie znudzenie. Malo tras dlatego po czasie dochodzi sie do wniosku ze dzieje się ciągle to samo bez żadnych urozmaicen

16. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Niestety to jest problem każdej forzy motorsport. Seria raczej dla fanów. Ja do dziś nie skończyłem fm3 i fm4.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

17. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Jestem fanem tej serii przeszedłem każdą poprzednią część Forzy Motorsport. Ta część robi wrażenie pod względem graficznym jak i modelem jazdy. Jak dla mnie bolączką tej części jest mała ilość tras jak i aut w porównaniu do FM4. Mam nadzieję że w FM6 to zmienia no i wprowadzą zmienne warunki pogodowe jak w GT. Co do FM5 gra godna polecenia, obowiązkowy tytuł dla graczy lubiących się pościgać. Moja ocena to 8/10.

18. trochos

trochos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Toulon
    Na 360 nie grałem w FM wiec to moj pierwszy kontakt z seria i jak najbardziej pozytywne wrażenia. Brakuje trochę klasycznego trybu kariery z punktacją itd ale mimo wszystko gorąco polecam .

19. ja12345

ja12345 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jeżeli ktoś jest zainteresowany to w niedziel powraca do życia największa liga w forze w Polsce.
    "Wielu z was pamięta ligę wyścigową, która startowała pod szyldem Polish Touring Car Championship. Były to czasy czwartej edycji gry Forza Motorsport i cieszyła się ona sporą popularnością, co wpłynęło na jej rangę i dało miano największej ligi Forza Motorsport w Polsce. Niedawno postanowiliśmy odświeżyć ligę PTCC i zmienić jej nazwę na Polish Masters Championship, która bardziej odzwierciedla formę i założenia rywalizacji.

Pierwszy sezon PMC zainauguruje już w najbliższą niedzielę. Będzie on szczególny nie tylko z powodu nowej nazwy, ale rónież przez to, że po raz pierwszy startuje przy współpracy z ESL. Będzie to nie lada wydarzenie dla wszystkich fanów serii Forza Motorsport oraz zwolenników wspólnej rywalizacji na torze. Na obecy sezon przewidujemy pulę nagród o wartości ponad 600 zł, głównymi sponsorami nagród jest Wheel Stand Pro oraz Forza Motorsport Polska."

Zapisy oraz więcej informacji na stronie: http://forzamotorsport.pl/forum/182-polish-masters-championship-sezon-1/

Machette76 lubi to.
  20. dawid07051994

dawid07051994 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Gra elegancka jak każda część forzy ale jednak jest trochę minusów przede wszystkim za mało tras i pojazdów.

21. Machette76

Machette76 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    UE
    Brak możliwości zagrania w dwoje mając dwa pady :-(

Wczytywanie...

Poleć forum