Forza Motorsport 6 działa świetnie na PlayStation VR. Zobaczcie podłączenie konsoli i materiał wideo

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Kilka godzin temu informowałem naszą społeczność o możliwości podłączenia PlayStation VR między innymi do komputerów osobistych, Xboksa One oraz Nintendo Wii U, a teraz zapraszam na mały pokaz. Specjaliści wzięli na warsztat taką rozgrywkę i pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne.

PlayStation VR można podłączyć między innymi do Xboksa One i właśnie taki gameplay postanowili przetestować specjaliści z DigitalFoundry. Ekipa zaznacza, że choć gracze mogą korzystać z Trybu Kinowego, to jednak w takiej sytuacji pojawia się mały problem, bo musimy mieć ciągle włączone PlayStation 4. Konsolę Sony należy mieć stale podłączoną do modułu procesora, czyli tego małego, czarnego pudełeczka dołączonego do PSVR.

Brytyjczycy podkreślają, że taka rozgrywka jest świetna, bo sprzęt Japończyków świetnie radzi sobie z symulowaniem obrazu, który nie jest oszpecony pikselami. Oczywiście zainteresowani gracze muszą przygotować się na mniejszą rozdzielczość.

Dziennikarze nawet zastanawiają się, czy możemy liczyć na pełne wsparcie dla komputerów osobistych, ale będzie to trudne zadanie. Aktualnie musimy wciąż korzystać również z PlayStation 4.

Na materiale zobaczycie podłączenie PSVR do Xboksa One oraz nawet krótki fragment „rozgrywki”. DigitalFoundry podkreśla jednocześnie, że jest to miły dodatek, który może spodobać się graczom posiadającym w swoich domach kilka urządzeń.


 

AS185

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Myślałem, że pokażą jak grają przez VR :cool:
Nie wiem, kto to będzie się bawił w zakupienie tych wszystkich dodatków ale no cóż, Playstation kombinuje.
 

Do góry Bottom