1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Forza Motorsport 6 i Forza Horizon 3 również trafią na PC?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 15, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie dotyczące premiery Quantum Break na dwóch platformach. Możemy mieć jednak pewność, że to nie koniec dobrych informacji dla sympatyków blachy. Według najnowszej plotki gracze w niedalekiej przyszłości zaprzyjaźnią się z serią Forza.

Nie jest to oficjalna wiadomość, ale Chińczycy z WPDang otrzymali informację od zaufanego źródła, według której Forza Motorsport 6 i Forza Horizon 3 zmierzają na PC. Ciekawostką na pewno jest ta druga produkcja, która nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana, ale w Sieci już pojawiły się przecieki sugerujące nadejście tytułu. W sumie nikogo nie powinno to specjalnie dziwić, jednak już samo wrzucenie gry na komputery osobiste będzie na pewno bardzo kontrowersyjną decyzją.

Ponadto, ostatnia odsłona Forzy ma trafić na PC w wersji specjalnej, która pewnie będzie zawierać wszystkie wcześniej wydane dodatki. Aktualnie nie otrzymaliśmy jakiekolwiek potwierdzenia tych doniesień, ale pamiętając ostatnie słowa Phila Spencera jestem pewien, że jest to tylko i wyłącznie kwestia czasu.

W sumie idealnym miejscem na ogłoszenie takich rewelacji jest zbliżająca się impreza Microsoftu – Amerykanie w przyszłym tygodniu organizują specjalny event poświęcony integracji urządzeń z Windows 10.

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Jezu nie! to straszne ! sprzedaje konsole .... :(

4. Filipos999

Filipos999 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To tylko chińska plotka...

5. MarioOL

MarioOL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Super Fm6 na PC yupi jeszcze niech multi będzie crossplatform i miód malina. I to mówi posiadacz xone i fm6 ,bo FFB jest do dupy na konsoli i liczę że na PC będzie choć trochę zbliżony do pcars lub assetto

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

6. suki

suki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Strzał w... stopę albo raczej w xo hehe

7. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Nie martwcie się tvtvtvtvtv zostanie na winboxie :)

orso, Jabar i BialyGTi lubią to.
  8. MarioOL

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Chyba strzał w 10 ...Windows 10 ;)

9. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1259
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Początek końca Xboxa.
    Z jednej strony się ciesze z drugiej mi smutno.

6.50.

10. Filipos999

Filipos999 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeżeli jakiś fanboy sony zagra w Fm6 lub FH3 na Windows 10 to ośmieszy GT.

11. Biały406

Biały406 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    UWAGA, UWAGA!!!
    Według mojego zaufanego źródła Sony pracuje nad specjalną przystawką dla graczy imitującą piersi. Planowane jest wypuszczenie sześciu rozmiarów i czterech wersji kolorystycznych. Sprzęt ma być kompatybilny z goglami PlayStation VR. Premiera już 8 marca.

Tak na poważnie to ten news o Forzy to jest wyssany z palca tak samo jak to co ja napisałem (choć może by to opatentować? To może być hit:D). Remedy każdą grę wydało na pecety i QB też by w końcu wyszło co dla wszystkich powinno być oczywiste, ale zachwiało marką Xbox. I teraz mało znany chiński portal szuka taniej sensacji a coraz bardziej żenujące PPE puszcza to jako gorącego newsa. Ale ile będzie z tego wyświetleń tym bardziej, że teraz wiele osób w to uwierzy:/

RocketFuel09 lubi to.
  12. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Haha! Bez kitu kolejnego Xboxa nie będzie i przez ten ich głupi pomysł w następnej generacji będę musiał przejść na obóz ryżowców -.-

13. Biały406

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Kolejny... FH3 nawet jeszcze nie jest zapowiedziane, ale na fali hejtu na iksa Chinole puścili głupią plotkę i już wszyscy w to wierzą. A kim wogóle jest to zaufane źródło? Ja rozumiem, że można być zawiedzionym krokami Microsoftu (choć po prawdzie to większość ich eksów trafiała na inne platformy już za czasów pierwszego Xboxa i X360, ale o tym też już mało kto pamięta), ale żeby wierzyć w takie pi#$@oły?

14. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Na Xb... windows robią już exa z prawdziwego zdarzenia (sprawdzone info :p)
    http://zapodaj.net/a248f7259e50c.jpg.html

Biały406 lubi to.
  15. Biały406

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Początkowo sam pisałem o MS, ale pomyślałem, że fajniej to się skomponuje z goglami więc zmieniłem na Sony:D Bo ogólnie sam do marki PlayStation nic nie mam. Zresztą wychowałem się na ich konsolach i choć zmieniłem obóz na zielonych to latem napewno obok tv postawię również PS4 a z czasem też Nintendo NX jak wyjdą Pokemony i Monster Hunter. Wolę Xboxa i stawiam go znacznie wyżej, ale skoro Sony również ma świetne gry to nie widzę powodu bym miał w nie nie zagrać tylko ze względu na inny sprzęt.

16. VortaL

VortaL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    To jak działa FFB nie ma nic do konsoli czy PC, tylko do kierownicy. Forzie bliżej do arcade, więc nie dziw się temu.

17. MarioOL

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Do kierownicy?? Sorry ale gadasz bzdury kolego, FFB dobrze napisany będzie działał dobrze z każda fajerka, a na tych lepszych, na paskach, jak thtustmastery czy fanateki te uczucia są jeszcze potegowane. Mówi Ci to człowiek co siedzi w simracingu już od długiego czasu ;) i tak na koniec chyba nie uważasz kierownicę TX za kiepską bo to już by był lol do kwadratu ;)

f1older lubi to.
  18. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    większej bzdury na temat ff nie czytałem. widać że nie miałeś z tym styczności nigdy. nie licząc wiedzy z komentarzy na yt. :)

19. kony

kony Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Krosno
    Forza... Jakakolwiek by nie była, sądzę iż to niemożliwe, żeby wyszła na piecyk :). Swoją wypowiedź argumentuje choćby tym, że naprawdę musiałoby być źle, żeby pozyskiwać graczy z platfomry PC, którzy i tak ściągną sobie pełne odzwierciedlenie tej gry. Dlatego uważam, że nie opłaca się wypuszczać wersji konsolowej na pecety dla tych torrentowców i piratów bez wstydu. Takie przedsięwzięcie byłoby kolosalnym ciosem we własne kolano prze producentów Forzy czyli "M-soft", przede wszystkim we własną kieszeń :). Wydanie czegoś na pc równa się z darmowym udostępnieniem swojej ciężkiej pracy (przedewszystkim, lecz znajdzie się kilka uczciwych nabywców tytułu tej platformy). Jak dla mnie rozprzestrzenianie Forzy na inne platfomry jest równoważne z uśmierceniem tej gry :). Dla mnie Forza jest kwintesencją xbox'a one'a <3. Dla tego wygodnego pada i tytułów na wyłączność zdecydowałem się na zakup mojego obecnego sprzętu jakim jest X ONE :). Na codzień mam do czynienia z grami na obie platformy czyli (PS4 i XONE), można by długo porównywać te next genowe konsole, lecz od początku do końca pad od iksa jest czymś typowym w moich rękach, grałem na tym i na "tym" padzie od ps4, lecz bezwzględnie na wszystko pad od xbox'a zostanie w mojej krwi :). Ciężko to opisać, ale najlepiej to określić jakimś obiektem przetopionym na ciecz, którą za pomocą strzykawki zaaplikujemy to przyzwyczajenie oraz wygodę :).
    Ze względu na ergonomię gamepad'a xbox'a i tytuły na wyłączność, kupiłem go ... Jeszcze przed premierą :). Ale przez ponad dwa lata posiadania tego sprzętu nie żałowałem ani sekundy spędzonej w rozgrywce... To co nas odróżnia, to nie jest specyfikacja, moc, czy wydajność, ale to czym się różnimy jest przede wszystkim przyzwyczajenie do swojego środowiska. Śrowodisko ciężko jest zmienić, tak jak zaczynałem od x360 tak pozostałem w tym świecie microsoft'u, jak wielu innych... Tak jak znajomi, które wiążą swe początki z "plejką", przeważnie pozostają przy niej:). Choć często byłem świadkiem przerzucenia się z platformy sony na x one, tak nie widziałem kogoś kto za priorytet uznaje wygodę w sterowności i tytuły na wyłączność, którzy jednak chcą się przenieść na platformę soniaka ... Patrząc na rynek, dla mnie było by to normalne zjawisko, jednakże!, są tacy ludzie jak ja którzy wspierają polski rynek gier, i wymieniają swoje nowe gry na inne. Użytkownicy plejki nie odczują lepszych doznać w jakości rozgrywki, za to muszą się bardziej postarać w wymianie przeanalizowanych gier. Dla mnie to nie jest żaden problem :), tym bardziej z naklejką od ziomka, który ma sklep i jednocześnie wystawia swoje tytuły na giełdzie w trakcie weekend'ów. Platforma to nie jest coś co można wyśmiewać, pod wpływem własnego przekonania. Platforma to jest obiekt, przy którym dany człowiek się trzyma ze względu na przyzwyczajenia i odniesione emocje podczas rozgrywek. Według mnie podział na graczy konsoli nowej generacji jest bezsensowny, z tego względu, że gracze plejki i iksa doświadczają swoich wielkich emocji, które towarzyszyły im od początku przygody z daną platformą. Nie można dzielić na ludzi typu: "ty jesteś ch.. bo grasz na iksie, a ja jestem bogiem wszystkich, bo moja "plejkla" ma troche wiekszą wydajność na jakimś tam teście ...
    Gracze, to gracze, bez względu na platformę i powinniśmy się trzymać razem ! :).
    Dla mnie forza na pc będzie tym samym co gran turismo "plejowców" wydane na PC.
    Ważny jest gracz, nie wojna pomiędzy platformami!!!

tookiest i f1older lubią to.
  20. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jak narazie ploty plotami ale rozgoryczenie posiadaczy XO pozostaje.

Za chwilę będzie tak, że przychodzisz do grupy znajomych oni rozmawiają o grach.. ty wspominasz jakąś wypasioną grę z XO, a znajomy tekstem "no fajna ograłem na PC :D " inny mówi o grze na PS4 to posiadaczowi XO i PC kopara opada bo gry nie ogra na XO ani na PC :D..

Sumując Playstation wniesie się na niebiosa z tytułami gier. Bo chcesz zagrać to only on PS4.

Pewnie już Sony śmieje się do bólu brzucha widząc jak M$ znów zraża do siebie posiadaczy XO.

I tak jak ze wspomnianym QE. To prościej było by to do przełknięcia jakby zrobili myk z nowego TR (czyli w ostateczności czasowy EX). Przecież Alan Wake na PC też nie wyszedł równo z wersją na X360..

Dlatego wg mnie o ile chcą wydawać tego typu gry na PC. To mogliby nic nie wspominać o wersji na PC i po jakimś czasie zapowiedzieć, że tam za rok wyjdzie. Jak już wszyscy konsolowcy mniej więcej ograją tytuł - czyli etap cena gry idzie mocno w dół na konsoli. Wtedy pewnie nie było by aż takiego oburzenia.

orso lubi to.
  21. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    To na razie tylko plotki chińczyków więc nie ma co sapać.
    Z drugiej strony w każdej plotce jest też ziarno prawdy, a śledząc to co ostatnio wyprawia MS to może w końcu i doczekam się Forzy na PC.
    Ta fuzja XO z PC i grami po bliższym przyjrzeniu nie jest aż taka głupia tylko pytanie ile osób będzie grać część gry na PC, a drugą część będzie kończyć na XO ??? Do tego potrzebny by był oprócz konsoli "dobry" komputer by pociągnął grę w przyzwoitych detalach i ilości klatek, a jak sami wiecie większość osób posiadających konsole nie posiada dodatkowo "gamingowego PC" (choć i owszem są pewnie wyjątki - bo kto bogatemu zabroni).
    Odsprzedanie kopi gry na PC było by ewentualnie dobrym rozwiązaniem (o ile nie podniosą wtedy cen gier na Xo) i o ile MS nie zabezpieczy się przed takowym procederem (pobieranie gry na PC powiązane z kontem konsoli).

Wczytywanie...

Poleć forum