1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Motorsport 6 i magia liczb - 450 aut dostępnych w Forza Vista

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 1, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Turn 10 chwali się liczbami dotyczącymi najnowszej odsłony Forza Motorsport udowadniając jednocześnie, że to największa gra w historii studia.

Już sama liczba samochodów dostępnych do obejrzenia w trybie Forza Vista robi wrażenie, bo będzie ich aż 450. Przypominamy, że to specjalny tryb do podziwiania aut, w którym można im się przyjrzeć z każdej strony - także z wnętrza. Ale to nie jedyny powód dla którego Dan Greenawalt nazywa tą część największą w historii. - To największa gra, jaką kiedykolwiek zbudowaliśmy. 450 samochodów obsługiwanych w Forza Vista. Każdy z nich może się niszczyć, każdego można spersonalizować, każdym można także przejechać się z kamerą wewnątrz auta. W grze pojawi się 26 lokacji - dziesięć z nich będzie nowych. Mamy też karierę na 70 godzin, tryb wieloosobowy dla 24 graczy oraz rozdzielczość 1080p przy 60 klatkach na sekundę - powiedział Dan w rozmowie z GameReactor.

Przypominamy, że gra została zapowiedziana na początku roku podczas prezentacji nowego Forda GT na targach w Detroit. Natomiast jej pełnej zapowiedzi doczekaliśmy się dopiero podczas minionego E3. Gra ukaże się tylko na Xboksa One. Jej premiera zaplanowana została na 15 września.

2. Lotnik421 Xbox One

3. DrumsSlayer

DrumsSlayer Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Jak "personalizacja" tych wszystkich aut ma wyglądać tak, jak do tej pory czyli zderzak forza i badziewny spoiler do większości samochodów to ja dziękuję bardzo. Powinni to bardziej rozbudować. Co jak co, pre order już zamówiony w wersji Ultimate :)

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    to nie NFS zeby robic wioche z neonami, mnie wystarczy taka mozliwosc zmian jaka byla w ostatnich odslonach, te auta sa wystarczajaco piekne, nie trzeba ich ulepszac

f1older i NikoBellic91 lubią to.
  5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Też bym chciał większy tuning wizualny. Ale Forza nigdy nie brała tego aspektu jako mocny powód do rozbudowy. Więc też nie sądzę, iż poczynili jakieś kroki naprzód w tuningu wizualnym.
    Forza zawsze miała tylko taki lekki tuning :). Dlatego też większość graczy nie oczekuje od nich jakiegoś wypasionego pimp up'u :)

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Według mnie do 400 aut to już jest tak idealnie bo mamy po kilkanaście z każdej klasy i każdy znajdzie coś dla siebie, w FM5 jest ich z 200 i ja osobiście nie narzekam w FH2 jest ich więcej ale głównie z dlc a w FM4 było ich od groma i pewnie tylko nieliczni każdym zdołali zrobić przynajmniej po 1 wyścig, u mnie to było typowe zbieranie by wydać na coś zgromadzone środki z wygranych.

Wolałbym dalej 200 aut ale z większymi możliwościami castomizacji wyglądu, ja wiem że FM to nie NFS i BARDZO DOBRZE ale jednak ;)
    Chciałbym też by bardziej rozbudowano same menu w FM4 było studio TG, ulica itd a w FM5 jest tylko garaż, było by miło też by zablokowali auta w Vista jak w FM4.

7. Kamlot

Kamlot Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja o kwestie wizualną i silnika gry jestem spokojny, bardziej mnie nurtuje czy zrobią ciekawą karierę. Wiele tak na prawdę nie trzeba, niech po prostu wprowadzą jakąś punktacje, tabele itd.

8. Blest

Blest Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    O-ka
    Sporo, zobaczymy co z tego wyjdzie, takie gry warto kupować nawet za te 200 zł dostarczają dużo godziny rozgrywki.

9. DrumsSlayer

DrumsSlayer Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Bardzo dobrze prawisz. Sam tryb kariery nie byl nigdy ich mocna strona i niestety szybko sie nudzil. Moze gdyby wprowadzili cos na wzor GT i nie udostepniali wszystkich samochodow do wgladu w salonie...

10. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Chyba chciałeś powiedzieć że za ponad 200zł bo gra kosztuje 259,90 zł w wersji pudełkowej. Grę trzeba będzie mieć w swojej kolekcji ale cena jest trochę zbyt wysoka, gra powinna kosztować 200zł to zapewne wielu by się skusiło na zakup w premierę.

11. dawid07051994

dawid07051994 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa

Forza to nie need for speed czy midnight :)

12. dawid07051994

dawid07051994 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Zgadzam się z tobą dlatego ja poczekam z 3, 4 tyg. aż ktoś wystawi używaną za np. 180, 190zł :)

13. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A ja wam powiem że i taka tabela jak z FM4 by mi wystarczyła zamiast mistrzostw, dostajemy trochę CR na dobry początek by kupić jakąś pierdołkę i sami decydujemy czym i gdzie się ścigamy ;)

dawid07051994 lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum