HOT! Forza Motorsport 6 na trzech monitorach? Można i wygląda świetnie

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Wierni fani szybkich samochodów na pewno przygotowują się na najnowszą Forzę. Ekipa Turn 10 Studios prezentowała dzieło w Kolonii i niektórzy mogli sprawdzić projekt w bardzo przyjemnych warunkach.

Trzy monitory, porządna kierownica i specjalny fotel... Czy fani Forzy potrzebują więcej do szczęścia? Jak zobaczycie poniżej najnowsze dzieło Turn 10 Studios prezentuje się świetnie i rozgrywka w takich warunkach to prawdziwa przyjemność.

Oczywiście warto zaznaczyć, że taki zestaw nie jest dostępny dla wszystkich. Twórcy udostępnili w Kolonii specjalną wersję demonstracyjną, która została przygotowana pod trzy monitory. Mimo wszystko warto zerknąć na film... Dałbym wiele za taki sprzęt w swoim salonie.

Jeśli jesteście zainteresowani Forzą Motorsport 6, to zerknijcie na kolejne 20 minut soczystej i dynamicznej rozgrywki. Deweloperzy zapewniają, że w dniu premiery dzieło będzie śmigać w stałych 60 klatkach na sekundę oraz w rozdzielczości 1080p.


 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Szkoda że nie dali szerokiego kontu na filmie widać praktycznie tylko jeden monitor i kawałek drugiego.
Ciekawe z czego wynika to opóźnienie ?
Swoja drogą 3x Xbox ?
 

adas55505

Użytkownik
Użytkownik
Fajnie to wygląda, a nie wiem wiecie może co to za kiera?? czy to jest fanatec?Bo pod xbox one chyba nie ma jeszcze, Myślę kupić jakąś kiere głównie pod forze 6 i project CARS lecz nie wiem jaką? Może doradzili byście:)
 

Do góry Bottom