Forza Motorsport 6 za darmo. Turn 10 zaprasza na weekendową promocję

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Jeśli jeszcze nie mieliście okazji wypróbować ostatniego dzieła studia Turn 10, to ściągajcie pliki i zapinajcie pasy. Forza Motorsport 6 jest dostępna za darmo przez najbliższy weekend, a promocja jest już aktywna.

Kilka godzin temu piersi gracze informowali o nietypowej sytuacji na Xbox Live – Forza Motorsport 6 można pobrać za darmo. Deweloperzy po chwili potwierdzili, że produkcja wskoczyła do weekendowej promocji, dzięki której każdy subskrybent Xbox Live Gold może sprawdzić tytuł.

W tej ofercie pojawił się już Sunset Overdrive, Halo 5: Guardians oraz Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, a przyjemności z dziełem Turn 10 Studios zakończą się w najbliższy poniedziałek. W tym czasie sprawdzicie projekt z każdej możliwej strony i wyrobicie sobie zdanie, czy warto inwestować w pozycję.

Zainteresowanych odsyłam na Xbox Live – gra powinna znaleźć się w Waszej zakładce „Gotowe do zainstalowania”, a jeśli tam nie znajdziecie szybkich samochodów, to wskakujcie do sklepu Microsoftu.

Dla mnie ta wiadomość to świetna okazja do włączenia poniższego zwiastuna. W swoim czasie systematycznie katowałem ten trailer, bo autorzy przygotowali naprawdę dobrze skomponowany materiał.

 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Fajna sprawa dla tych co jeszcze nie grali ale mnie bardziej ciekawi kiedy będzie demko forzy horizon 3 :)
 

Fingers

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kurza stopa, a miałem pracować cały weekend a tu widzę, że się nie da. Oni to robią specjalnie czy jak? :)
 

ufon73

Świeżak
Świeżak
Czyli że po weekendzie automatycznie się usunie?

Sent from my PLK-L01 using Tapatalk
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Po weekendzie nie uruchomisz gry.

Wysłane z mojego LG-D320
 

Jakub1471

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gra się nie usuwa. Po weekendzie można ją uruchomić po przełączeniu konsoli w tryb offline (i najpewniej, także jeżeli nie próbowało odpalać się gry z włączonym netem).
 

Do góry Bottom