1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Motorsport CSR Wheel

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Piter2801, Luty 7, 2012.

1. Piter2801

Piter2801 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Szukałem na forum, ale nie znalazłem w zasadzie nic o kierownicy firmy Fanatec. Od zawsze chciałem mieć kierownicę ze sprzęgłem i H shifterem, byl tylko G25/G27 ale zdaje sie że pasują tylko pod PC/PS3. Ostatnio przypadkiem natrafiłem na kierownicę Forza Motorsport CSR wheel i zainteresowała mnie ona. Niestety jest dość droga ~1500 zł + dostawa. Mam więc pytanie czy warto w nią zainwestować? Czy są w ogóle jakieś gry wykorzystujące sprzęgło i H shifter poza forzą? Może są na forum jacys posiadacze owej kierownicy i mogli by sie na jej temat wypowiedzieć. Z góry dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. pzajac2

pzajac2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Częstochowa
    Droga kierownica i przez to ciężko o opinie.
    Znalazłem obszerną recenzję po angielsku: Fanatec CSR Elite Review: A League of its Own™ - GTPlanet Forums jeśli nie znasz, Google Translate Ci pomoże

Co do obsługi gier - większość z x360 wykorzystuje tylko 270*, zamiast 900, które oferuje kierownica. co do skrzyni "H" informacji brak.

4. Piter2801

Piter2801 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    może ktoś jeszcze cos powiedzieć o tej kierownicy?

Wczytywanie...

Poleć forum