1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Motorsport w muzeum

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 5, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Moje kulturoznawcze wnętrze cierpi, ponieważ tak niewiele muzealnych inicjatyw dotyczy gier wideo - a przynajmniej tych w naszym kraju. Zawsze pozostaje mieć nadzieję i... podróżować po świecie. Na początek może do Stanów Zjednoczonych?

Mamy trochę czasu, ponieważ znajdujące się w Los Angeles muzeum motoryzacyjne The Petersen otworzy swoje podwoje dopiero w przyszłym roku, gdyż na razie zalicza remoncik. A gdy nastanie ten radosny czas, jeszcze nieokreśloną część zajmować będzie ekspozycja dotycząca serii Forza od Turn 10 Studios, którą zapewne kojarzycie.

Powstała trzydzieści lat temu świątynia motoryzacji, składająca się z ponad trzystu ważnych dla historii samochodów i motocykli, planuje otwarcie tak zwanego Forza Motorsport Experience. W założeniu, "miejsce" ma oddawać wpływ gier z "F" w tytule na motoryzację. Jak to będzie? Mam nadzieję, że ktoś z nas/Was zawita w to wspaniałe miejsce i zda relację. Całość planów przybliża poniższy filmik oraz strona muzem - Los Angeles Automotive Museum | Petersen Automotive Museum.

A prywatnie pisząc - ostatnio zasiadłem do Forzy numer 4, co stanowi mój pierwszy kontakt z tą serią i... jestem oczarowany. Gran Turismo, Forza, NFS itd. - uwielbiam Was wszystkie! I czekam na więcej.​

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Nie da się ukryć, że Forza Motorsport 4 to rewelacyjna gra. Ja jeszcze chętnie wracam do pierwszej części na pierwszym Xboxie.

1 osoba to lubi.
  4. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Mam sentyment do drugiej części, trudniejsza była. Zakupiłem ją wraz z pierwszą 360-tką... a teraz One'a z FM5 :)
    Zresztą wszystkie części były świetne. Co do tego muzeum to mam nadzieję, że będzie więcej informacji jeszcze.

Wczytywanie...

Poleć forum