1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Motorsports 3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez RickRoll, Grudzień 11, 2010.

1. RickRoll

RickRoll Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam państwa. Otóż po uruchomieniu gry po raz pierwszy, wygraniu pierwszego wyścigu i wybraniu pojazdu widzę że dostałem jakieś upominki od Forza Motorsports Community. Wchodzę w dowolną wiadomość i mi konsola mówi tak : " Słuchaj no. Nie ma takiego pobierania upominków bez konta gold." Powiedziałem mu że to gold trial a on do mnie ; " Żadne kurde konto trial. Ty słuchaj co ja tu mówię".I moje pytanie brzmi: Czy te upominki są związane z DLC sample, które zawierają jeden pojazd? Czy to są jakieś inne pojazdy kiedyś tam stworzone i dodane? Miałem jeszcze w opakowaniu płytkę install content disc i podobno tam są rzeczy sworzone przez community ale tego zainstalowac nie mogłem i forza mi się denerwowała i wywalała komunikat: Wsadź dysk 2. A ja wsadzałem dysk 2. Gra oryginalna. Z góry dziękuję

2. Lotnik421 Xbox One

3. kubas

kubas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    O ile dobrze pamietam to sa standardowe samochody z forzy 3, ale specjalnie stuningowane ;)

4. RickRoll

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chyba będę płakał. Konto gold na moim koncie się kończy 11 grudnia. A nie wiem jak to z nowym będzie. Czy jak na jednym koncie pobiorę te addony to one będą tylko dla konta z którego pobrano?

5. kubas

kubas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Raczej tylko na tym koncie z ktorego pobrano ;)
    Ale nie jestem pewien

6. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Wszelkie addony i dodatki dostępne są dla wszystkich kont. Jedynie stroje dla avatara są dedykowane specjalnie do profilu przy zakupie.

7. RickRoll

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przemo jeżeli tak to dziękuję ci w imieniu Sir Mario Nooba i Sir Mario Nuuba.

Wczytywanie...

Poleć forum