1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

forza motorspotr 3 tryb kaiery

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez nazwauzytkownika, Grudzień 28, 2009.

1. nazwauzytkownika

nazwauzytkownika Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ile trwa tryb kariery tzn ile sezonow ? czy jak sie go skonczy mozna grac dalej czy trzeba odnowa zaczynac i odnowa zbierac samochody czy mozna grac do momentu az kupie sobie wszystkei samochody itp

a inne pytanie to na jakim torze mozna zdobyc 100000 ptk zeby odkryc achivmenta

2. Lotnik421 Xbox One

3. nick99

nick99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Sezonów jest nieskończenie wiele. Za ukończenie 6 sezonu dostajesz ostatniego achivmenta za ukończenie sezonów,ale potem możesz grać dalej.

4. adrionoPL

adrionoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Sam nie próbowałem ale wydaje mi się że największe szanse będziesz miał na zrobienie tego osiagnięcia na torze fujimi kaido czy jakos tak. Trasa bardzo kręta i długa(ok. 16 km.). Bo to trzeba te punkty driftu nabić na jednym okrążeniu.

5. nick99

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Potwierdzam odpowiedź kolegi. Samemu robiłem ten achivment na trasie Fujimi Kaido i naprawdę jest na niej dość łatwo go odblokować.

6. nazwauzytkownika

nazwauzytkownika Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mam jeszcze kilka pytan w ktorym sezonie sa wyscigi drag ?
    ile sezonow trzeba przejsc zeby przejechac wszystkei trasy i odkryc achivmenta tego zeby przejechac wszystkie trasy

jeszczy dodam czy zeby przejechac wszystkie trasy ten achivment to trzeba instalowac 2cd ? czy z jedna wystarczy zeby to odkryc

7. nick99

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    W drag tak samo jak w drift można grać chyba tylko przez neta.
    A co do tych wszystkich tras to niestety nie moge pomóc bo po 4 i pół sezonów jeszcze nie odblokowałem. Ale prawie na 100% trzeba zainstalować 2 CD.

8. kogutooo

kogutooo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co do wyścigów typu drag musisz wejść w listę zawodów i tam są, ale mówiąc szczerze żadna rewelacja.

9. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No dragi nie sa zbyt ciekawe ale za to podoba mi sie to ze jest duzo samochodow do wyboru i mozna robic przekladki silnika oraz zmieniac naped :D a tak poza tym to jakie polecacie auto do driftu ?? :p

10. kuhar

kuhar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  11. Harakiri

Harakiri Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1