1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Motosport 3 -problem z wejsciem na witryne

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez boss83, Październik 23, 2009.

1. boss83

boss83 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pawłowice
    Witam dzis postanowiłem zagrac se Forze Motosport 3

che wejsc witryne i kupic np samochód wyskakuje mi takie pytanie

Przywilej zablokowany :
    Ta opcjia jest zablokowana zgodnie z ustawieniami kontroli rodzicielskiej xbox live

Wiecie o co tu dokłądnie chodzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. shadowwpr

shadowwpr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pruszków
    Siemka ja mam identyczny problem gra nie chcę mi się połączyć z witryną. A ustawienia filtra mam wyłączone. A jak przelogowałem się na inny profil to wszystko ok było;/ wie ktoś jak temu zaradzić?

4. boss83

boss83 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pawłowice
    siema ustaw jeszcze raz konfiguracja wstepna w ustawieniach konsoli jak to ustawisz wejdziesz na witryne ja tak zrobiłem pozdro

5. xman

xman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    czesc, rowniez mam problem z gra llecz innego typu, po wlozeniu cd 1 prosi mnie o wrzucenie cd2, nie stety xbox chce abym pliki z cd2 wgral na dysk konsoli i tu jest problem poniewaz mam tylko 170mb wolnego miejsca gdyz mam najprostszą wersje xboxa, da sie cos z tym zrobic moze wrzucic na pendrajwa?

6. tony.sanchero

tony.sanchero Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    On ci nie każe... Klikasz że nie chcesz i tyle. CD2 to Bonus, który dodaje nowe auta.

7. CRAZY ABDULLAH

CRAZY ABDULLAH Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łomża
    tony.sanchero jaką masz konsole przerobioną czy tez nie ??? Pzdr

8. LMen

LMen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ponawiam pytanie o problem z wejściem na witrynę. Ma ktoś jeszcze taki dziwny problem. Ja już chyba wszystko robiłem. Konfigurowałem wstępnie chyba ze 20 razy, wyłączałem włączałem te ustawienia rodzinne i nic. Kurde szkoda by było stracić taki fajny element tej wspaniałej gry. Z góry dzięki za jakiekolwiek odpowiedzi.

Wczytywanie...

Poleć forum