1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

forza motosport 3 . Wolna gra nie działa ...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez system95, Kwiecień 2, 2010.

1. system95

system95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ostrów wlkp
    Mam taki problem gdyż posiadam FM3 mam zainstalowane oby dwie płytki na dysk i gdy włączam tryb wolna gra wybieram samochod trase i gra podczas ładowania wyścigu się zawiesza łącznie z całą konsolą i trzeba wyłączyć i włączyć konsole. Czytałem na tym forum że to wina felernej drugiej płyty (gre ściągnąłem przed premierą) i należy ją ściągnoć jeszcze raz inna wersje. Czy ktoś może potwierdzić tą teorie że to wina DVD 2.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ILoveJapanTattoo

ILoveJapanTattoo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    U mnie płytka woglę sie nie instalowała.
    Ściągnąłem nową wersje i jest git.
    Ściągałem z tej strony Forza Motorsport 3 PAL MULTI 5 działa sprawdzana ;]

4. wieviurex

wieviurex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    na 100% wina 2 płyty pobierz jeszcze raz z tego źródła które podał przedmówca
    i powinno być git a jak nie to kup oryginał :)

Wczytywanie...

Poleć forum