1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza zdjęcia i nagrania video

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Kamilos100, Sierpień 21, 2012.

1. Kamilos100

Kamilos100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, od jakiegoś czasu posiadam Forze 4, mam jednak pewien problem i nie wiem jak mogę sobie z nim poradzić. Mianowicie, chciałbym zgrać zdjęcia oraz filmy z konsoli na komputer, problem jednak w tym że nie mam golda i przez to nie mogę tego zrobić przez serwis forzamotorsport.net, czy jest jakiś inny sposób abym mógł przenieść te pliki?
    Jak na razie, próbowałem kopiować pliki na pendrive, po zgraniu otrzymywałem 3 pliki Data0000, Data0001, Data0002, je zaś otwierłem programem Modio, po wyeksportowaniu plikow były bez rozszerzeń, próbowałem dopisywać ale bez skutecznie.

Wczytywanie...

Poleć forum