1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza3 Czy GT5?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rocket12331, Listopad 5, 2009.

1. rocket12331

rocket12331 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam!

Jakbyście mieli dwie konsole Xboxa 360 i PS3, jaką gre byście kupili?;)

Moim zdaniem Forza3 to lepsza gra i polecam maniakom wyścigówek jest tam ok. 400 aut 100 tras, detale kozackie wygląd aut ;)

GT5 Nie ma żadnych szans do FM3:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. LiquidE20

LiquidE20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Niby jak nie ma? GT5 już Prologue wygląda znacznie lepiej od FM3. Może sama gra będzie na podobnym poziomie(grywalność), ale graficznie dzieło Polyphony Digital bije na głowę nie równą FORZE 3.

PS: nie ten dział.

4. Ulus

Ulus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    krk
    Prologue GT5 wyglada lepiej od F3 ?!
    no to ja chyba widzialem prolog made in China.
    jakbym mialm obie konsole, to bym kupil obie gry.
    Nawet zastanawiam sie czy zainwestowac w PS3, wlasnie dla GT5.
    Ale zanim podejme jakas decyzje, to musze zobaczyc czy rzeczywiscie warto.
    patrz: musze isc do sasiada ktory ma PS3 :D

5. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    GT 5 jeszcze nie wyszło, data premiery to 2010, wtedy kupuję PS3 :D
    GT 5 Prologue to tylko przedsmak pełnej wersji gry :) , jeżeli chodzi tobie o ilość samochodów czy tras to wygrywa GT4, miało ponad 800
    Forza 3 jest ładnie zrobiona, graficznie powalają modele samochodów, idealnie odwzorowane, wszystkie szczegóły dopracowane ale jeśli chodzi o trasy to rewelacji nie ma, u mnie wywołują uczucie sterylności, brakuje im życia tętniącego w tle, gram od 2 tyg i muszę stwierdzić że lekka monotonia się włącza, brakuje takich smaczków jak np licencje w GT, katowanie idealnie trasy dla złota co zajmuje sporo czasu i przedłuża żywotność gry
    Planuje zakup kierownicy który mam nadzieję pozwoli mi na nowo odkryć magię Forzy, a jeśli chodzi o kupno gry to jak już pisałem GT5 + konsola, z serią jestem związany od pierwszej części, każda jest po prostu arcydziełem, nie wliczam w to prologów, jest to jakby większe demo gry która ma wyjść.

6. LiquidE20

LiquidE20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Trasy w FM3 wyglądają bardzo nierówno. Kilka jest naprawdę ładnych ale reszta jest mało imponująca. Wszyscy się napalili trasą z demka i teraz twierdzą, że FM3 jest lepsze -----> oczywiście jest to typowe fanboyostwo :) Gadają na fanów Sony a sami nie lepsi :) Modele wozów też nie są takie imponujące - może same auta wyglądają nieźle, ale o szczegółach np. deski rozdzielczej trzeba wypowiadać się kiepsko. Plus dla FM za model zniszczeń, ale gadanie, że GT5:p nie wygląda lepiej jest grzechem ;)

FILM - GT5:p

7. caligator

caligator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    ja moge się wypowiedzieć w końcu:p byłem maniakiem forzy a teraz z niecierpliwością czekam na GT5... Forza 3 ma fizykę jazdy którą bym określił mianem"user-friendly" natomiast GT5P wydaje się być bardziej hardcore'owa... Niestety w GT5P zaobserwowałem też dziwne rzeczy typu zjeżdżanie auta bokiem przy postoju gdy jest na pochylonym owalu...

Graficznie trudno porównywać obie gry... GT5P bardziej przypomina rzeczywistość ale brakuje jej trochę "głębi"... Modele aut wyglądają niemal identycznie chociaż moim zdaaniem w GT5P są jednak minimalnie lepsze...

Co do tego że forza 3 jest monotonna to mogę jedynie to potwierdzić.. Tras jest jednak troszkę za mało a i wyścigi są zdecydowanie za długie czasami...Myślę że GT5 forzę zmiażdży nie tylko pod względem liczby aut i tras ale też pomysłowości, innowacyjności i realizmu:)

Wczytywanie...

Poleć forum