1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forzamotorsport 4 Problem prosze o pomoc! :)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez millo1986, Listopad 1, 2012.

1. millo1986

millo1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam mam problem z działaniem tej gry. Mam przerobke lt 2.0 . nagrywam wszystkie gry tak jak nauczylem sie z poradników..ale głownie z tego jak nagrywać gry na konsole xbox 360 ? - YouTube " Dla LT+3.0 jest Overburn a dla 2.0-Truncate. ". Na poczatku nie wiedzialem jaka mam przeróbke nawet wiec jak nagrywalem pierwsza plyte to wybralem Overburn (program imgburn) . Płyta nie chodzila.. wiec jeszcze raz wypalilem gre ale juz wybralem Truncate. Od tej pory wszystkie gry mi tak nagrywam no i chodza. Wypalilem tez tak forze i tez wszystko fajnie.. ale gra jak troszke pochodzi to wyskakuje kominikat ze moze byc brudna plyta albo ze porysowana . do tego lubi sie przyciac. pytanie czy sprobowac nagrac gre na verbatimie.. ? czy moze cos w konfiguracji abx360 zmienic albo w imgburn? ps. wszystkie gry wypalam na platinum. Mam nagrywarke lite on z ihasem.?? prosze o jakie pomocne podpowiedzi. Jestem nowy wiec staralem sie to jakos mniej wiecej opisac. pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Viper321

Viper321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    nagraj na verbatimie ... też miałem takie problemy niestety moja nagrywarka też nie chce innych płyt :/

4. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    żeby ta gra działała musisz wypalić Ihasem z wgranym LT MAX, bo gra ma CIV.

5. millo1986

millo1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    ok sprobuje na verbatimie. a co do tego lt max..to skad to sciagnac ?

6. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
  7. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Forzamotorsport 4 Problem prosze o pomoc! :)

masz nagrywarke ihas 124B?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum