Forzathrone pytanie

hanzobozzpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. W ostatnich wyzwaniach z tego cyklu udalo mi sie osblokowac tego subaru ale nie mam go w garazu. Gdzie go znajde bo troszke czasu zajelo obskoczyc 15 wyscigow
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Auta z FT ląduję do garażu jak go tam nie ma to kiszka, zobacz jeszcze w salonie może masz go do kupienia za 0KR
 

szyszek2121

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie ma raczej takiej opcji żeby był w salonie. Jak go nie masz w garażu to nie zrobiłeś zadania ;)
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Ja w piątek ukończyłem te wyzwanie a furę dostałem dopiero dziś. Odpaliłem grę i wyskoczył komunikat że dodano samochód do Twojego garażu.
 

hanzobozzpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Bo archi wpadl mi wczoraj
 

Professor Chaos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja w piątek ukończyłem te wyzwanie a furę dostałem dopiero dziś. Odpaliłem grę i wyskoczył komunikat że dodano samochód do Twojego garażu.
Dostałeś to Subaru? Pokaż screen jeśli możesz. Na forum Forzy wszyscy konsekwentnie piszą od piątku, że nie dostali. Nikt nie dostał bo był jakiś błąd, którego twórcy są świadomi (napisali na Twitterze). Osiągnięcie wyskakuje ale w grze pole jest nadal "aktywne", czyli niewykonane. Ja tak samo nie dostałem.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Ok sprawdziłem dokładnie, mam w garażu to subaru ale z numerem #199 a tu chyba za to jest z numerem #75
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ok sprawdziłem dokładnie, mam w garażu to subaru ale z numerem #199 a tu chyba za to jest z numerem #75
#199 to auto ze śnieżnego DLC Blizzard Mountain
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Ci z T10 nie przewidzieli tego ze normalny gracz który nie posiada DLC Blizzard Mountain nie ma odblokowanego dostępu do tej fury, dlatego zapewne to nie działa.
 

szyszek2121

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ci z T10 nie przewidzieli tego ze normalny gracz który nie posiada DLC Blizzard Mountain nie ma odblokowanego dostępu do tej fury, dlatego zapewne to nie działa.
Też mi się tak właśnie wydaje...
 

Do góry Bottom