1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

fotel gracza

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez Maria Andzia Jeppsson, Październik 17, 2013.

1. Maria Andzia Jeppsson

Maria Andzia Jeppsson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    WilanĂłw, Warszawa, Poland, Poland
    Zastanawiam się czy kupić sobie fotel taki do grania, ale nie chce tego co jest za 500 zł taki jak bujany, bo nie mam miejsca też na to.
    Znalazłem Krzesło do Zadań Specjalnych z 2future.pl i tu pojawiło sie w mojej głowie pytanie, czy sami uzywacie foteli do grania? Nie mam wysokich wymagan, wazne ze moge go schowac bo nie zawsze sie go uzywa, chce go na dlugie sesje grania na xboxsie.
    Czekam na jakies opinie :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    260zł za fotel? muahhahahahahhaha wygląda kiepsko.

4. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Chyba gdzieś tam się 0 zapodziało :D

5. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Szczerze powiedziawszy to słabiutko wygląda. Owszem możesz go łatwo schowac bo jest dmuchany a Ty takiego szukasz jednak nie lepszy jest leżak+materac.
    Trochę sporo jak za kawałek gumy.

6. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie wiem ,czy ten wątek jest na poważnie ?

Moje szczere zdanie ? - W życiu bym tego nie kupił .. wygląda tandetnie .. jakby znajomi w odwiedziny wpadali to bym musiał chować, żeby mnie śmiechem nie zabili :D

Dla niżej piszących i chwalących się na czym siedzą przed konsolą odsyłam tutaj:
    http://xboxforum.pl/off-topic-45/na-czym-siedzicie-gdy-gracie-175255/index2.html

heh.

Wczytywanie...

Poleć forum