1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fotel, pufa do grania i TV

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gawior, Grudzień 22, 2013.

1. gawior

gawior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam. Na początku powiem, że nie jestem małolatem, ale bardziej koło trzydziestki i to słusznej wagi i nie niskiego wzrostu. Na mikołaja od żony po części dostałem Xbox360
    Szukałem podobnego tematu na forum, ale odpowiedzi zazwyczaj kończyły się na odpowiedziach typu "wyjdź na dwór", czy "nie graj tyle".
    Teraz do rzeczy. Jak w temacie, poszukuję czegoś nie ukrywam jak najtańszego ( święta i wydatki z tym związane, a i moje hobby pochłania trochę $$$ ) i do wygodnego siedzenia przed TV
    Od czasu jak mam xbox-a, to spędziłem przy nim może z 3h łącznie, ze względu na brak czau, ale chciał bym, żeby jakikolwiek czas spędzony przy graniu był jakoś wygodny ( w święta zamierzam odpocząć i trochę pograć, bo jak nie teraz, to znowu nie będzie kiedy - mam około 1,5 tygodnia wolnego ). Poza tym, czasem po całym dniu pracy fajnie jest wygodnie usiąść ( żeby nie rzec "paść na pysk" ), czy to do grania, czy przed TV

Myślę, nad jakimś tanim fotelem multimedialnym ( tutaj używka w dobrym stanie wchodzi w grę ), czy pufą, workiem, fotelem, czy jak to zwą.

Co myślicie na ten temat. Na co zwracać uwagę i czy w ogóle jest sens.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    skoro malo grasz to uwazam ze najzwyczajniejszy wygodny fotel bedzie najlepszym rozwiazaniem, bo szkoda ladowac kase w cos co bedzie uzywane sporadycznie

4. gawior

gawior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Zainwestować i tak chcę, bo jak nie xbox, to zostaje TV, a filmów na odtwarzaczu multimedialnym ASUS i TV oglądam sporo.
    Fotel odpada, bo hasłem przewodnim jest "najzwyczajniejszy wygodny fotel". Fotele to fotele z zestawu z kanapą ( typu finka ) i do najwygodniejszych nie należą jak wiadomo, a z kanapy jakoś mi nie bardzo się gra.

Wczytywanie...

Poleć forum