1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[FOTO] Climax pracuje nad nowym Prince of Persia?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez CSpec, Kwiecień 16, 2013.

1. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Na początku tego roku Yannis Mallat z Ubisoft Montreal zapewniał o tym, że Książe Persji udał się na zasłużone wakacje i w najbliższym czasie nia ma co liczyć na kolejną grę z jego udziałem. Na co innego wskazują jednak obrazki znalezione na oficjalnej witrynie Climax Studios (m.in. Silent Hill: Shattered Memories).

Do screenshotów dokopali się użytkownicy forum NeoGAF i trzeba przyznać, że te od razu na myśl przywodzą klasyczne, dwuwymiarowe podejście do baśniowej Persji i przemierzającego ją Księcia. Powrót do korzeni wydaje się strzałem w dziesiątkę, zwłaszcza w zestawieniu z wszech miar apetycznymi obrazkami.

Ubisoft powstrzymuje się od komentarza, zbywając pytania prostym: "Nie mamy w tej chwili nic nowego do powiedzenia w związku z Prince of Persia".
    Za: PPE.PL

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Nie powiem, stęskniłem się za księciem, ale wątpię, żeby mi się spodobała odsłona od Climax tak jak Dusza Wojownika i Dwa Trony, za dużo ułatwień jest w dzisiejszych grach, Zapomniane Piaski nie stanowiły żadnego wyzwania.

4. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Najwyższa pora na nowego PoP'a. Zapomniane Piaski może wyzwania nie stanowiły ale mi się podobały. Miło wspominam przechodzenie gry jak i 1/2 godz gry na arenie.
    Czekam na więcej info i po cichu marzę o powrocie do stylu z WW/TT :p ..lecz sądząc po screenach (choć to tylko screeny) tak nie będzie :(

5. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Bardzo dobra wiadomość bo dawno nie było a assasina nie moge ścierpiec.

6. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    Ja tam chce Księcia z 2008 roku :(

Wyslane za pomoca kartofla na korbke

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Zawsze wolałem księcia w poczciwym 2D :), a teraz w tym troszkę bardziej oszukanym 3D powinien być dobry :)

8. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja również myślę, że porót do 2D jest dobrym posunięciem, ja nawet starego poczciwego PoP Classic na xbla odpalam czasem :D

9. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Pierwsze trzy części Prince Of Persia były grami naprawdę wybitnymi. Wszystkie skończyłem na pierwszym Xboxie. Daliby odpocząć serii Assasins Creed,która notabene trochę księcia przypomina i zrobili nową część Prince Of Persia z rozwiązaniami z poprzednich części.

10. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    http://wegotthiscovered.com/gaming/assassins-creed-originally-prince-persia-sequel/
    Taka ciekawostka.. było już u nas ale może nie wszyscy widzieli.

EDIT: Po głębszym zastanowieniu się, myślę, że to będzie arcade.. i hype zniknął :(

Wczytywanie...

Poleć forum