1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fox News wieszczy śmierć konsol

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Szpaner94, Maj 15, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    "Specjaliści" ze stacji FOX przewidują, że następca Nintendo będzie ostatnią konsolą, na jakiej przyjdzie nam zagrać. Na czym bazują? Np. na wzroście popularności iOS-ów.

Ludzi z Fox już znamy. To oni stwierdzili, że Bulletstorm to najgorsza gra świata, Call of Juarez spłyca problem przemocy, narkomanii i nielegalnych imigrantów a Duke Nukem to seksistowskie narzędzie pokazujące, że kobieta jest towarem. Jednym słowem - brak dystansu i tania sensacja.

Dziś poszli oni krok dalej biorąc na tapetę cały rynek gier komputerowych i stwierdzając, że czas konsol się skończył. Nie wiem, czy nie za szybko na takie "optymistyczne" założenia, gdyż dostępne dzisiaj urządzenia raczej nie są w stanie wypełnić luki, która po odejściu konsol powstanie. Specjaliści cytowani przez Foksa nie wahają się, by założyć, że gracze dziś grający w Demon's Soul jutro przesiedli się na iOS-y.

Mark Ormond, jeden z cytowanych specjalistów, stwierdza wprost - jeżeli Sony i Microsoft w nowej generacji konsol nie połączą gier, internetu, telewizji i możliwości komputerów, to będzie to ostatnia generacja, którą zechcą kupić gracze.

Kolejne argumenty? Wzrost zainteresowania Steamem, czy wejście usługi OnLive, która sprawi, że jakiekolwiek konsole przestaną być potrzebne.

Jeżeli ja mógłbym skomentować te słowa, to powiem tak: za wcześnie, by wieszczyć konsolom koniec. Gry na konsole wciąż sprzedają się nawet kilkanaście razy lepiej, niż gry na PC, który to ostatnio stał się bardziej casualową platformą. Nie można jednak założyć, że wszyscy dążą do tego samego. Póki będzie zapotrzebowanie na gry takie jak Grand Theft Auto, czy Red Dead Redemption, to producenci konsol mogą być spokojni o sprzedaż swoich maszynek. Przypomnijmy, że historia konsol ma już 40 lat i dość mocno ustabilizowaną pozycję. Dosyć wspomnieć, że w marcu w USA sprzedało się ponad 200 tysięcy nowych Nintendo Wii. Koniec? Chyba jeszcze nie teraz.

Źródło : •• Fox News wieszczy śmierć konsol | => Gamezilla.pl
    Pierwotnie : Will Nintendo's Next Wii Game Console Be the Last of Its Kind? - FoxNews.com

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Bla bla bla :D
    A ja myślałem, że gry, internet, tv i część możliwości pc jest na ps3 :D

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    bla bla bla, nawet nie chce mi się całego czytac. zgadzam się cześciowo z ich zdaniem, że bulletstorm to najgorsza gra świata.. najgorsza może nie jest, ale do średniawki jej daleko :)

5. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Konsole kupuje do gier, Od innego syfu mam kompa na którym z kolei mam Linuxa. I te steamy onlivy mi nie działają.
    Gdyby tak było, że gracze nie chcą zwykłej konsoli to by ich już dano nie było. A tu coraz więcej osób właśnie chce konsole. Nie rozumiem ludzi piszących w Fox News.. jacyś pseudo redaktorzy, (redaktole?) tam siedzą.

6. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    ale pieprzą!! Pewnie ich dzieci same grają na konsolach!

7. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    A szkoda naprawdę warto mieć windowsa, po części mają rację bo ludzie chcą coraz więcej ale z drugiej strony to co mają zrobić komputer ?? Przecież to już mamy a co do onlive to jeśli technologia się rozwinie mocniej to ma szanse zagrozić konsolą, bo kto by nie chciał konsoli która zawsze będzie miała najlepszą grafikę nie ważne czy teraz czy za 10 lat, a takie jest działanie onlive.

P.s co nie znaczy że Sony czy MS nie zrobią coś lepszego, bo nie wiemy co szykują nam w nowej generacji choć Sony w tej chwili to raczej nic.

8. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Z tego co się orientuję to chyba konsola powstała z myślą o graniu na niej, a nie jako maszynka do oglądania TV, obróbki graficznej, obierania ziemniaków i sadzenia ogórków, tak?

1 osoba to lubi.
  9. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Bzdury,bzdury i jeszcze raz bzdury.

10. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    fail sony z psn pokazał że takie platformy jak onlive nie mają racji bytu bo jak serwery padną to nie zagramy... a tak mamy stacjonarne konsole :)

11. KubexRIO

KubexRIO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Według mnie jedyną alternatywą dla konsol jest granie w "chmurze", tak jak na przykład w wspomnianym OnLivie. Jedyne czego potrzebujesz do grania to kosmiczne łącze internetowe...

12. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Myślę że symetryk 4mbps by starczył...

Aczkolwiek rzeczywiście głupoty gadają... Najlepiej byłoby cały czas grać w pinballa na starych automatach... Ehhh

13. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Jednak amerykańce to debile, świat się nie myli...

14. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Bzdury!
    Nawet nie doczytałem do końca.
    Fox News - banda debili.
    Od samego początku gram na konsolach (będzie kilkanaście lat temu) i nie zapowiada się żebym przestał!

15. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    <ziew>
    Prędzej przewiduję śmierć PCtów jako platformy do gier.

16. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Dla mnie to wygląda jak przesłanie w stylu:
    ''Kupujcie sprzęt iOS, bo w tym jest przyszłość!''
    Tiaaa, jasne... zerowa stronniczość.
    Poza tym, to tania sensacja. FoxNews szuka rozgłosu, zgodnie z zasadą:
    ''Nie ważne jak gadają... Grunt, żeby gadali...''

[s!c]

Sent from my U20i using Tapatalk

17. nadrat24

nadrat24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mława
    Taa... Stary wyjmuj ajfona... Masz pada? Nie? No to nie zagramy na tym cudnym ekranie 4-5 cali.... Pozrawiam....

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum