1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FPS Freek Classic

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez yahoone, Maj 31, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Jak w temacie, do sprzedania nakładka na analoga FPS Freek.

Sprzęt jest nowy, przysłany pocztą z UK. Sprzedaje po jednej sztuce, czyli rozcinam kartonik na pół i wysyłam jedną nakładkę. Liczba dostępnych sztuk: 2.
    Nakładka pozwala na precyzyjniejszą obsługę analoga, przydatne szczególnie do gier FPS.
    Pasuje do pada z Xboxa jak i PS3, po wciśnięciu na analoga trzyma bardzo mocno, nie ma mowy o jakimś ślizganiu czy odczepianiu. Szczegóły na zdjęciach.
    Za komplet z przesyłką zapłaciłem 65 zeta czyli jedną sztukę sprzedaje za 32 złote + koszta wysyłki (według cennika poczty), kupujący sam wybiera czy to będzie list, paczka, priorytet. Polecam opcję "polecony", przynajmniej wiadomo co się dzieje z przesyłką. Koperta bąbelkowa gratis :smile:
    Jest możliwość wrzucenia przedmiotu na aukcję, dochodzą wtedy koszta wystawienia i prowizji które naliczy mi allegro, druga opcja to Gametrade, wygasła mi weryfikacja ale chyba będę mógł wystawić jeden przedmiot.
    Zgłoszenia piszemy w tym temacie. Kto pierwszy ten lepszy. Szczegóły przelewu jak i opcji wysyłki ustalimy na PW.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mario546

mario546 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Jestem zainteresowany kupnem 1 szt,jak masz jeszcze 1 szt. na stanie to szczegóły wysyłki wyjaśnimy dzisiaj około 17:00-18:00.

4. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Została jedna sztuka :]

5. yahoone

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    UP!

6. yahoone

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    UPs

7. yahoone

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    UP!

8. doofy

doofy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja kupiłem ostatnią sztuke, więc chyba nieaktualne ;-)

9. yahoone

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Zamykam i kosz.

Wczytywanie...