1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FPS Freek CQC

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lukx, Wrzesień 29, 2013.

1. lukx

lukx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witajcie!
    Wiem, że nieładnie jest zaczynać pierwszego posta od sprzedaży czegoś - wstyd. Dziś w końcu się zebrałem i zarejestowałem - przy okazji dzięki za multum przydatnych info!

Do rzeczy. Do sprzedania mam NOWE FPS Freek CQC, jeżeli ktoś chętny to zapraszam na PW. Nakładki pasują na xboxa i ps3, jak wynika z linku - http://www.kontrolfr...freek-cqc.html/
    Sprzedaż oczywiście przez znany serwis aukcyjny, dla bezpieczeństwa kupującego (w wyszukiwaniu pojawia się tylko jeden wynik i to mój przedmiot).
    FPS Freek zamówione z USA i przyszły długo po tym jak już się pozbyłem XboXa (trzeba uzbierać na ONE :) ), cena (75zł) dokładnie taka jaką zapłaciłem za przedmiot z wysyłką z US. Pokrywam koszty wysyłki.

Pozdrawiam!
    Łukasz
    lukx

PS NIE, to nie jest reklama, jeżeli kupi ktoś z forum to daję rabat -5zł. Najpierw jednak prosze o kontakt na PW lub maila z all****.

Wczytywanie...