1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FPS na xbox`a one

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez redhonda, Grudzień 3, 2015.

1. redhonda

redhonda Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jako maksi świeżak w konsolowym świecie dopiero odkrywam gierki na xbox`a, w tym FPS. Pytanko do znawców tematu, w których grach celowanie jest ułatwione w ten sposób jak w GTA V, gdzie jest opcja autonaprowadzania na najbliższy cel? Pytam, bo przesiadka z myszki na pada jest bolesna i odbiera radość z gry (niestety) ...

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Battlefield 4 :p I tak Cię będzie bolało przed pierwszy miesiąc, chyba że faktycznie się postarasz ;) Ciężka jest taka przesiadka.

4. Gorylson

Gorylson Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Hm...chyba w każdym shooterze ;)

5. Miycerion

Miycerion Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szamotuły
    Cóż mi to poszło w miarę łatwo :p na padzie łatwiej jest robić uniki moim zdaniem. Do celowania się przyzwyczaisz, polecam nakładki na pada pomagają i zwiększają precyzje.

6. aanndrzej

aanndrzej Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    W każdej strzelance, od Call of Duty, przez Battlefield, po GTA.
    Jest możliwość wyłączenia (bądź zmniejszenia) wspomagania w opcjach każdej gry.

Co do przesiadki z myszki... Ciężkie są tylko początki. Pamiętaj że w opcjach można regulować prędkość poruszania gałkami.

7. qba123

qba123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    ja już pare lat próbuję sie przyzwyczaić do strzelania na padzie, ale nie osiągnałem i nie osiągne takiego poziomu jak na myszce;p dla mnie to jest nierealne;p

kuleczka91 lubi to.
  8. mytherios

mytherios Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wrocław
    Dlatego ja chyba zostanę przy PC, jeśli chodzi o FPS. Xboxa kupiłem dla Forzy, UFC i kilku innych gier. Ogólnie jestem mega podekscytowany zakupem.

qba123 lubi to.
  9. qba123

qba123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    dokladnie:) dla mnie pad od 10 lat sluzy dla gier sportowych, wyscigow czy wiedzmina/assassina:) a strzelanki klawiatura+myszka:)

WRUB5ON lubi to.
  10. brabusrocketPL

brabusrocketPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    GTA z tego co pamiętam ma możliwość bezpośredniego wcelowania w postać. W grach MULTI jest wspomaganie ale na pewno celownik nie pójdzie z automatu w postać. Do wszystkiego da się przyzwyczaić, ja jak zaczynałem to nie umiałem grać w FPSy padem w ogóle a teraz gram na max czułościach.

11. redhonda

redhonda Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja staram się wdrożyć powoli. FPS są fajne, bo krótko i treściwie na temat :) ale przyznaję bez bicia, że na razie najwięcej czasu spędzam nad Forza 6. Miodzio :) tylko dla niej było warto kupić konsolę :)

Wczytywanie...

Poleć forum