1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FRACTURE

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez cjb, Październik 1, 2008.

1. cjb

cjb Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    SILESIA
    Piszczcie jakie wrażenia z gry. Czy warto pobierać czy też nie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. simonnt

simonnt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: FRACTURE

Szczerze to wole bardziej realistyczne strzelanki typu Gta lub Merc. ::)

4. ckmmln

ckmmln Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

mi sie pdoba

5. aaaqqq111

aaaqqq111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

gierka bardzo dobra świeża dużo jest zabawy z możliwościami uwarunkowania terenu...idziemy wystawiamy się na otwarty ogień celujemy w ziemie naciskamy prawy bumper i już mamy przed sobą górkę która nas zasłania mi ten motyw bardzo się podoba zwłaszcza że wykorzystujemy go w grze bardzo często nawet do łamigłówek aby gdzieś dojść coś podnieść itp.... nie mówiąc już o wyróżniających się broniach dość pokaźny arsenał swój + te bronie które można zabrać po przeciwnikach uwielbiam tą 6 strzałową bron z granatami które później detonujemy dużo frajdy z nią wysadzając rożne budynki itp......

ja mam takie odczycie co do grafiki która jest na wysokim poziomie może trochę za cukierkowa bardzo mi się kojarzy z HALO 3 którego jestem wielkim fanem i może dlatego ta gra mi tak przypadła do gustu ...więc z czystym sercem polecam wszystkim :)

w multi oczywiście jeszcze nie odpalałem bo czekam na premierę....

oto przedsmak o co chodzi :

http://www.youtube.com/watch?v=E-oafGm9HPo

6. Radesito

Radesito Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Wie ktoś z Was jak przejść planszę, gdzie trzeba dezaktywować dwie bariery poprzez obniznie terenu?? Pierwszą udaje mi się wyłączyć bez problemu. Jednak z drugą już są problemy.

7. Curry_

Curry_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn

no ja zagrałem w demko i szczerze mówiąc zrobiła ta gra na mnie większe wrażenie niż jakieś wysoko Hype'owane ZERA typu GTA 4 (i obawiam się ze Fable, aczkolwiek jeszcze jej nie skreślam). naprawdę innowacyjna. fajne możliwości tego deformowania terenu. na pewno ściągnę bo gierka na prawdę reprezentuje coś oryginalnego i co najważniejsze gra się w nią bo gra się fajnie a nie dlatego "no bo przecież to GTA 4! nie ważne czy jest dobry musisz w to grać bo to GTA i jest ********* i kropka!".

na prawdę jestem mile zaskoczony tą grą. nie wiem co prawda jak pełna wersja bo grałem w demo ale na pewno sprawdzę.

8. soql

soql Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Demko zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie, zagram we Fracture napewno.

9. kacperski

kacperski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Fracture jest bardzo fajne. Naprawdę powiewa świeżością. Nie chce mi się tym razem robić mini-recki, bo coś mnie wewnętrzne głosy wzywają na posiedzenie 8)

Grafika jest bardzo ładna i szczegółowa. Dźwięki broni, strzałów i statków kosmiczych - miodzio. Przeciwnicy troche "dziwni". Nie wiuę, za bardzo troche do tych robaczków z Halo podobni (a halo mi się nie podobało). No i trochę się monotonne robi - idziesz, zabijasz, idziesz zabijasz, jakaś zagadka, idziesz zabijasz. Fabuła niby jest, ale jakoś nie tworzy to wszystko całości. Z początku, bawienie się terenem było świetne, potem jest już tylko i wyłącznie koniecznością (chowanie się, odkrywanie przejść podziemnych itp.). Bądź co bądź, przyjemnie się grało, ale nie wiem czy gra warta świeczki. Zaciąłem się na jakimś motywie ze zniszczeniem mega-anteny a potem to już Fable2, GoW2, FC2, Dead Space i inne były zapowiadane i jakoś takoś gra przestała być ruszana.

10. kepaic

kepaic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    krk

Niezla jesien, od dawna nie bylo takiego zestawu w przeciagu tygodnie, nie? :) We Fracture zagralem w demo, niby nie ma sie do czego przyczepic (ladne, fajnie sie strzela, nawet ciekawie to modyfikowanie terenu wyglada) ale jakos mnie nie wciagnelo na tyle zeby sobie "kupic".

Wczytywanie...

Poleć forum