FragFX: myszka dla konsoli Microsoft Xbox 360

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

noname

Użytkownik
Użytkownik
Splitfish jest firmą znaną z wyprodukowania kontrolera FragFX, czyli myszy oraz dodatkowego manipulatora, za pomocą których można grać na konsoli Playstation 3. Teraz ich flagowy produkt trafi także do użytkowników konsoli Xbox 360.

Urządzenie nie różni się w żaden sposób od swojego protoplasty pracującego z konsolą Sony. Zestaw składa się z myszy, kontrolera kierunkowego, oraz bezprzewodowego odbiornika USB, który łączy kontroler z konsolą. Jeżeli urządzenie działa tak dobrze jak odpowiednik na konsoli Playstation 3, oznacza to, że miłośnicy grania za pomocą myszki już niebawem będą mogli bez kompleksów spróbować swoich sił w rywalizacji na konsoli Xbox 360.



Nowy kontroler jest zasilany przez dwie baterie AA, które pozwalają na maksymalnie 50 godzin ciągłej gry, a w trybie czuwania wystarczają na 500 godzin. Ma on także wszystkie przyciski znane z pada: krzyżak, gałka analogowa oraz przyciski start i back, zaś na myszce znajdziemy dwa przyciski, rolkę do zmiany broni oraz cztery klawisze funkcyjne, które znajdują się pod kciukiem.

Kontrolera FragFX będziemy mogli używać nie tylko z konsolą Xbox 360, ale również z komputerami PC oraz Mac zarówno jako pada, jak też jako myszki. Ponadto producent zapewnia, że FragFX jest dokładniejszy niż typowe pady do Xboxa 360 i pozwala na niedostępne do tej pory funkcje, takie jak zapisywanie makr. Urządzenie działa na paśmie 2,4 GHz.


Źródło
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Uped

Użytkownik
Użytkownik
E, tam. Ja tam lubię rozłożyć się na fotelu z padem w dłoni. Myszka może sie komuś przyda jak ktoś nie może przyzwyczaić się do pada a na super kompa go nie stać.
 

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
Gdyby to dzialalo jak mysz+klawa na kompie to ci co graja na padach nie mieli by absolutnie zadnych szans. Ale to tak nie dziala, wiec mozna spac spokojnie :)
 

Sairus1988

Użytkownik
Użytkownik
hmm ciekawe, chętnie bym się tym pobawił.
 

gregoryfx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Na filmie wygląda tak jak by było dość spore opóźnienie, między ruchem myszki a ruchem obrazu na TV.
 

PiotroZ

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem jak wy, ale ja osobiście nie łatwo przyzwyczaiłbym się do trzymania mychy i "mini" kontrolera w prawej ręce. Nie ma to jak pad. Niektórzy szerzą jakąś herezje, że "pad to nie do fps-ów". Otóż ja wolę mieć w rękach i bieganie i celowanie. Ten kto przy tym dłużej nie usiadł będzie niestety miał odmienne zdanie :p
 

Hekko

Banned
Użytkownik
tylko że klawisze funkcyjne są A X Y B są źle ustawione.. :/
 

piotrek95pl

Użytkownik
Użytkownik
beznadzieja konsola = pad a nie inaczej
Ci co beda grac na padzie w strzelanki nie beda mieli zadnych sznas w multi
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
beznadzieja konsola = pad a nie inaczej
Ci co beda grac na padzie w strzelanki nie beda mieli zadnych sznas w multi
nie rozśmieszaj mnie... sam mam kilku kumpli którzy grają na myszkach na x360 - i co? Dostają baty. Jak jesteś dobry na padzie to i noobka na myszce ogarniesz.

Takie badziewie jest tylko dla słabych graczy którzy nie potrafią dorównać innym i chcą sobie znaleźć jakąś "przewagę"...

Pozdrawiam posiadaczy myszek na konsolach ;)
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
za takie coś powinien byc od razu ban.
 

piciuok

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
tak niby tak kijowo się gra, a zobacz sobie jak on szybko celuje i rozwala...przecież to jak na kompie :/ Popatrzcie uważnie, nie bez powodu nie można sobie grać między X'em a PC'tem bo zuepłnie nie ma się szans:p a Tu robią jakieś badziewne dodatki psujące userom X'a zabawe. Możecie teraz na mnie nakrzyczeć. :)
 

Bis

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Robią taki rzeczy do xboxa, a porządnej kierownicy jakoś nie ma kto wypuścić.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Fajne, gdybym grał na konsoli napewno bym kupił ;) Bo analogiem nie lubię celować w fps'ach czy to rpg'ach
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Wydaje mi się czy koleś grający na tym filmie ma strasznie małą częstotliwość na tej myszce? Na komputerze jak grałem i czasami jeszcze zagram to muszę mieć dość sporą :)
Chociaż tak i tak jestem zdania że konsola to tylko PAD. Taka myszka to trochę oszukiwanie. Ale oczywiście jak kto woli.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dla mnie osoby używające myszki na konsoli, to najzwyczajniej w świecie noobki, którzy dostawali na PC bęcki. Kupili przejściówkę, podłączyli myszkę i wywyższają się swoim niby skillem, że mają przewagę nad padami. -.-
 

ratajek

Użytkownik
Użytkownik
nie rozśmieszaj mnie... sam mam kilku kumpli którzy grają na myszkach na x360 - i co? Dostają baty. Jak jesteś dobry na padzie to i noobka na myszce ogarniesz.
Dobra może oni dostają baty. Ale np taki "maniak komputerowy" wejdzie na x'a z myszka i co nikt nie będzie miał z nim szans.
To, że podajesz swoich kupli na przykład którzy na myszkach nawet nie potrafią grać nie znaczy, że każdy user myszki na konsoli bedzie takim cieniasem.
 

komar251

Użytkownik
Użytkownik
Jest to dysbalans ale jednak +150 do celności dochodzi. Przeciwko myszkom x'owym jesteś do puki sam nie zaczniesz robic kill streakow bądź być pierwszym. Jakby nie było celowanie na padzie to porażka . Mogę grać jeśli widzę obok siebie kumpla i wiem że on gra również padem , ale wchodzę do sieci i wyskakuje typek z boku a ja nawet nie zdążę ruszyć analogiem to trochę mnie wkurza. Dlatego gram w bfbc2 lub cod:bo na kompie . (pomijam haxy bo na to nie ma lekarstwa).
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Dobra może oni dostają baty. Ale np taki "maniak komputerowy" wejdzie na x'a z myszka i co nikt nie będzie miał z nim szans.
To, że podajesz swoich kupli na przykład którzy na myszkach nawet nie potrafią grać nie znaczy, że każdy user myszki na konsoli bedzie takim cieniasem.
a dlaczego uważasz że moi znajomi nie potrafią grać na myszkach? Owszem - potrafią bo grałem z nimi kilka lat w CSa więc mu tu nie wciskaj.
Myszka na konsoli i tak nie działa tak jak na PC więc nawet ten wielki maniak dostanie baty od porządnego gracza konsolowego ;)


Jest to dysbalans ale jednak +150 do celności dochodzi. Przeciwko myszkom x'owym jesteś do puki sam nie zaczniesz robic kill streakow bądź być pierwszym. Jakby nie było celowanie na padzie to porażka . Mogę grać jeśli widzę obok siebie kumpla i wiem że on gra również padem , ale wchodzę do sieci i wyskakuje typek z boku a ja nawet nie zdążę ruszyć analogiem to trochę mnie wkurza. Dlatego gram w bfbc2 lub cod:bo na kompie . (pomijam haxy bo na to nie ma lekarstwa).
I takiego właśnie gadania nienawidzę... Ktoś jest lepszy od Ciebie to od razu haxy albo używa myszki, bo - "ja tak na padzie nie potrafię?". Pograj dłużej i zobaczysz że się da...
 

neon

Użytkownik
Użytkownik
tak samo podlaczaja pady do PC bo w takie gry jak Fifa czy wyscigi gra sie lepiej a do FPS zawsze jest lepsza myszka i klawiatura owszem da sie grac na padzie ale kiedys byl pojedynek pad vs myszka amator na amatora i zaawansowani gracze

Pad spisywal sie dobrze na otwartych przestrzeniach niz w zamknietych
Myszka jak to myszka jak i na otwartych tak i na zamknietch przestrzeniach spisywala sie b.dobrze
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zwykłe gadanie, ja bym chciał na tym zagrać i pokarać innych na multiku w shootery : D Ale nie aż tak żeby na to pieniadze wydać : O Po prostu bym robił wjazdy na bombsidy i rozwalał wszystkich ]:->
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom