1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FragFx Shark 360 nowy kontroler na Xbox360

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Sairus1988, Październik 20, 2011.

1. Sairus1988

Sairus1988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wysokie Mazowieckie
    SplitFish - uznany projektant popularnych na całym świecie precyzyjnych kontrolerów first-person-shooter (FPS) na
    PlayStation3 z myślą o graczach Xbox 360 zaprojektował nowy kontroler – FragFX Shark 360.

Kontroler oficjalnie jest dostępny w Europie od 10 października zaś na polskim rynku został wprowadzony do sprzedaży
    wczorajszego dnia. Po więcej informacji zapraszam na stronę Polskiego oddziału Splitfish - SplitFish - GameWare - Elevate Your Gameplay - FragFX - Polska

Chętnie zapoznam się się z waszymi opiniami, recenzjami po jego zakupie i testowaniu.
    Jestem bardzo ciekawy jak się sprawuje choć nie bardzo wyobrażam sobie korzystanie z niego
    siedząc na kanapie. Konsola zawsze będzie konsolą,a PC będzie PC i nie ingerujmy w obie te
    platformy bo pad jest niezastąpiony.

2. Lotnik421 Xbox One

3. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Myszka do Xboxa... no to nieźle:D
    "Myszkowcy" teraz będą rządzić w FPSach multi:mad:

4. Melkorn

Melkorn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Konin
    juz to robią kolego i to od bardzo dawna.

5. kamiIeqPL

kamiIeqPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dokładnie. Przecież można podłączyć myszkę, więc to nie jest żadna nowość. Na pewno ktoś to i tak kupi..

6. VipKuzKo64

VipKuzKo64 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    @Up jak to można podłączyć myszke ?

Co do tematu, to według mnie jedyna ciekawa rzecz w tym zestawie to wygląd tych kontrolerów bo trzeba przyznac, że prezentuja sie całkiem ładnie.

7. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    to cco bede jedna reka naciskal guziki na padzie a druga cisnął myszką? bez sens..

8. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie wyobrażam sobie siebie siedzącego przed tv z tym urządzeniem. Myszka do celowania w jednej ręce, to do chodzenia w drugiej - nie wydaje mi się, że byłaby to komfortowa rozgrywka. Chociaż to pewnie kwestia przyzwyczajenia. Cena wysoka, za takie same pieniądze można podłączyć dowolną myszkę i klawiaturę.

9. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Jak ktoś nie umie grać na padzie to niech za bierki się weźmie, a nie szuka przewagi żeby na myszy grać.

10. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    a dla mnie to fajne rozwiązanie i na pewno bardziej praktyczniejsze niż move w ps3. Ale i tak nauczyłem się grać w fpsy na padzie, tym bardziej że cena nie zachęca

11. szymona96

szymona96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    A to nowość, oświeć mnie jak mam grać moją myszką na xbox360?

12. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Myszkę podłączyć możesz przez specjalną przystawkę, ale nią nie pograsz. Co to tego fraga to jest to amatorszczyzna i podróbka z PS3 (oryginalna nazwa to FragXPS) Tam się nie sprawdziło, więc dają na X360. Jeśli chcecie naprawdę dobry sprzęt KiM to zainwestujcie w to:

Kod:
    http://ces.cnet.com/8301-32254_1-20027883-283.html
    Tutaj można podłączyć własną myszkę, a nie jakiś shit za 5zł z Biedronki który jest dołączony do FragXP. Koszt przystawki to jakieś $50.

13. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Co nie zmienia że pierwszy lepszy rand z myszką by Cie ownił. Sam sporo wymiatałem na myszy (PC) i po pograniu w kilka FPSów na Xboxie wiem jak różnią się poziomy graczy na obu platformach.

14. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Na konsolach jest aim asist a ludziom jeszcze jest za trudno.
    Gram w Rage na PC na padzie od X360 bez asyst więc wiem co to hardkor dzifko :D A tak poważnie, to bez aim asista trudno ustrzelić biegnącego przeciwnika, tym bardziej, gdy samemu też trzeba się ruszać.

Wysłano z Xperii X8

15. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Mi to nie sprawia problemu owszem grając padem w fps na pc spada moja reakcja itp ale daje rade pograć dla luzu, zaś na mecz ligowy nie odważył bym się, wtedy tylko myszka i klawiatura a to co w tym temacie jest to wygląda jak nieudolne połączenie pc z xboxem.

16. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    No i jeszcze więcej noobów będzie latało w multikach na myszkach...

17. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To stara informacja w 5 numerze PLAYBOX-a w dziale z gadżetami (konkretnie 16 strona) jest o tym. Ale dobrze, że ktoś dodał to na forum.

18. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Nooby nie będą latać na tym z powodu laga, który dotyka wszystkie urządzenia za pomocą których podpinamy KiM do konsoli. Gry po prostu pisane są pod pada stąd lagi są odczuwalny. Owszem dobry gracz konsolowy nie będzie miał szans z dobrym graczem lecącym na tej zabawce, ale już dobry gracz konsolowy poradzi sobie bez problemy z przeciętnym graczem, który będzie grał na konsoli przy pomocy myszki. Jeśli ktoś ma przeciętnego skilla to ta zabawka trochę mu ułatwi granie, ale nie wygra za niego meczu.

19. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    "nuuby" juz pewnie ślinią się na sam widok tego urządzenia które pewnie da im 360 fragów na minutę. Niestety nic nie zastąpi umiejętności :]

20. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wątpie. Jedynie ze słabym graczem mógłby poradzić sobie dobry gracz na padzie. Tu nie chodzi o reakcję jak to niektórzy pisali tylko o precyzję. Do tego chyba każdy wie że inaczej steruje się postacią używając każdego palca a inaczej tylko jednego.

Osobiście wstydziłbym się przyznać że gram FPS'a na PC na padzie bo to szczyt głupoty i lamerstwa no ale cóż...

21. kmg.al

kmg.al Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Osobiście to możesz nawet podcierać się papierem ściernym, ale nie masz prawa obrażać kogoś tylko przez to że ktoś myśli inaczej od Ciebie. Co do lamerstwa to drogi kolego, najpierw spójrz na siebie z perspektywy kogoś innego, i wtedy zobaczysz że Ty też nie jesteś idealny. No chyba że zostałeś stworzony przez naukowców którzy parenaście lat spędzili przy twoim DNA główkując jak Cie ulepszyć? Było tak? Oczywiście że nie więc chill out.

Wczytywanie...

Poleć forum