1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Frank O’Connor przeprasza za 20GB patch w dniu premiery The Master Chief Collection

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 20, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3211
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W piątek informowaliśmy, że prace nad Halo: The Master Chief Collection zostały zakończone, ale jednocześnie kolekcja nie zmieści się na jednej płycie. Z tego powodu zainteresowani gracze będą musieli pobrać ogromny patch w dniu premiery. Frank O’Connor – szef studia – postanowił wyjaśnić zamieszanie i przeprosił graczy.

Deweloperzy nie chcieli pozwolić, aby gracze musieli żonglować płytami, a nie było możliwości, aby całkowicie oddzielić kampanie od trybu sieciowego. Z tego powodu postawiono na dużą aktualizację w dniu premiery.

Warto przy tym pamiętać, że w trakcie ściągania aktualizacji będziemy mogli poznawać się z kampaniami.

O’Connor dodał, że aktualnie jedyną opcją jest postawienie na taką aktualizację. Może w przyszłym roku lub za dwa twórcy mogliby skorzystać z drugiego nośnika, ale na dzień dzisiejszy nie było innej możliwości.

Deweloper nie ma zamiaru ignorować narzekań i przeprasza zainteresowanych.

2. Lotnik421 Xbox One

3. geometric77

geometric77 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    "O’Connor dodał, że aktualnie jedyną opcją jest postawienie na taką aktualizację. Może w przyszłym roku lub za dwa twórcy mogliby skorzystać z drugiego nośnika, ale na dzień dzisiejszy nie było innej możliwości." - Nie było takiej możliwości, bo nie chcieli dokładać do interesu. Woleli ciąć koszta przy samej du*** bo głupia wiara i tak zassa z internetu te 20 gb. Ja nie będę nic pobierał. Miałem kupić kolekcję, ale w sytuacji takiego robienia w balona chyba sobie podaruję.

4. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Szczerze, akurat to jest najmniejszy problem. Oczywiście jak ma się stabilne łącze, zakładam, i oni też, że większość takowe posiada.
    Przez ten rok pobrałem do BF'a tyle poprawek, że już mnie to nie dziwi.

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Dalej uważam to za głupie posunięcie. Ciekawe kto, coś zrobi jak kupi grę i powiedzmy, że z biegiem czasu usunie ją z dysku bo ją przejdzie. Po czym po 1-2 latach nadejdzie go znów ochota zagrania w tą kolekcję. Na 101% będzie miał możliwość ściągnięcia tych danych z internetu?

Dalej uważam, że jeżeli ta gra tyle waży to powinna być na 2BR.

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie każdy posiada superszybkie łącze już nie wspominając o limitach na transfer.
    Co za te jak wyżej wspomniano ale może nie 2 lata a 3/4, patrząc na politykę serwery wyłączą i zostaniemy z bezużyteczną połową gry. Ludzie lubią wracać po latach do gier, ja do dziś mam płytki z grami xbox czy ps2/1, z taką polityką pewnie mógł bym na nie tylko popatrzeć.

Według mnie oni sprawdzają jak daleko mogą się posunąć.

Wczytywanie...

Poleć forum