1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FREE ARCADE or GAMES ON DEMAND

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez oscar19856, Listopad 6, 2010.

1. oscar19856

oscar19856 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Białystok
    Witam.
    Słyszałem że można po ściągnięciu demka arcade w jakiś sposób odpalić pełną grę. Moje pytanie to jak to zrobić i jakie gry można tym sposobem uruchomić?? :) A o grach games on demand też słyszałem że jest jakiś sposób ? ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Tak mozna. Nie wiem czy sposob jest nadal aktualny, ale mozna bylo uruchomic gre z poziomu Modern Warfare 2 . Po prostu uruchamiasz MW2, potem XBOX button i uruchamiasz jakakolwiek gre. Chyba nie wszystkie gry dzialaja, ale czesc tak.

4. oscar19856

oscar19856 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Białystok
    no właśnie fajnie by było żeby stworzyć jakąś listę gier które można w takowy sposób odpalić :D

5. szkodnikPL

szkodnikPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To trzeba po prostu próbować z różnymi grami i zapisywać je, albo poszukać w necie jakiś mini-list uzytkowników którym udało się odpalić grę w taki sposób.

Wczytywanie...

Poleć forum