1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

free games

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Viper321, Czerwiec 17, 2012.

1. Viper321

Viper321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wiem, że jest to stary sposób ale teraz stał się ogólnie dostępny.
    Krok pierwszy pobieramy demo MW2 z Xbox Live.
    Krok druigi pobieramy gry:
    * GAROU MOW
    * Metal Slug 3
    * Metal Slug XX
    * Wik: Fable of Souls
    * XEVIOUS
    Krok trzeci uruchamiamy demo MW2 na przycisku guide button(Znaczek Xbox'a na padzie)I Dajemy Szybkie uruchamianie zmieniamy zakładkę na Ostatnio pobrane i wybieramy jedną z pobranych gier Arcade i gra uruchomi się jako pełna wersja !
    Dostępne są osiągnięcia tylko je się dostaje ale się ich nie widzi w GamerTagu ;D
    Ja wczoraj zarobiłem 100gs na Metal Slugu XX

Aha i rzekomo działają też gry na dole sam nie próbowałem bo nie mam potrzeby ale są osoby co mówiły, że działają warto sprawdzić w końcu to nic nie kosztuje
    Call of Duty Classic
    * Castle Crashers
    * Golden Axe

znalazłem takie cuś działa to jeszcze ?? szkoda mi ściągać bo ja mam limit neta i nie jestem pewny jest to stare bardzo próbował ktos w tym roku ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. <AssassiN>

<AssassiN> Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opoczno
    Faktycznie, bylo cos takiego jednak o ile dobrze pamietam juz to zalatali

Wczytywanie...

Poleć forum