1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Free Gold Weekend... Jednak odwołany ?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Xborix, Wrzesień 17, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Xborix

Xborix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Na SPOTLIGHT w menu Xbox'a pisze że FGW zaczyna się 17.09 czyli dzisiaj, o godzinie
    9 AM PST czyli (nie jestem pewien) o godzinie 18 czasu polskiego. Według Google'owych informacji na zagranicznych stronach, jest to haczyk M$ na piratów. Bo do tej pory FGW nie widać... Co o tym sądzicie ? Macie już darmowego Weekend'owego Golda ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. D3vill

D3vill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja też się właśnie zastanawiam ale z tego co wyczytałem na innej zagranicznej stronie to 6 AM PST to nasza godzina 0:00
    Więc raczej będzie o północy

4. vantom

vantom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jeżeli sie myle to poprawcie mnie.... Co maja piraci do Darmowego weekendu? Nie zabardzo rozumiem co "pirat" może zrobić podczas tego weekendu, wykradnie tajne informacje jak odbanować konsole itp... ?
    I tak mam bana wiec mi to ryba, ale pytam z ciekawosci, człowiek uczy sie całe życie :)

5. Xborix

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Jak o Północy 17.09 to już dawno powinno być... Ale na kontach UK pisze i tak że 9 AM PST... Jak to jakiś fake... to to już by był szczyt M$...

6. matt12345

matt12345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Powinno o 18:00 działac a dalej nic:(

7. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Taaa, i znowu panowie z Microshitu zrobili Nas w ch***, koniec tego, sprzedaję tego je****** Xbox'a. To już za wiele, cały czas tylko kasa, kasa i jeszcze raz kasa, a zero uprzejmości dla graczy. Przepraszam za moje słownictwo, ale jestem naprawdę wkurzony na ten Majkroszit CHWDM$

8. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Pewnie będzie późnym wieczorem, jak ostatnim razem :)
    @up To sprzedaj, ale po co te wulgaryzmy :p

9. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    No coś w tym jest, chyba przy następnej generacji konsol wybiorę opcję Sony, nawet jak będzie nieprzerabialna i droższa od konkurenta Microsoftu. Tam przynajmniej będzie darmowe multi, a tak przy okazji, Sony prowadzi lepszą politykę dla graczy i im uprzejemnia życie, i gdybym miał PS3 uchonorwałbym ich chociaż tym, że bym wykupywał PSN + co miesiąc, bo przynajmniej jak tam zapłacę za to do dostanę masę bonusów (gre,dema,zniżki minigry itp) + multiplayer a w M$ opłacasz granie na multi a za wszystko inne (tematy,filmy, dosłownie każdy pierdół) trzeba jeszcze płacić...

10. Dogg

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jechu, sorry, ale nie mogłem się powstrzymać. Cały czas Microsoft ma graczy gdzieś, nie dość że trzeba płacić za Gold'a, to jeszcze ogłaszają go za darmo, a później i tak nic nie ma. Czemu nie mogą się zachować tak jak Sony? Już nie chodzi mi o jakość konsoli, ale o jakieś zasady postępowania z graczami. I pod tym względem Sony przewyższa M$, no ale nic- trzeba było myśleć wcześniej. Mam nadzieję że jednak dadzą ten darmowy weekend... W zeszłym roku też był taki darmowy weekend?

11. MarcinekZ

MarcinekZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Pamietajcie co bylo ostatnim razem. Caly proces opoznil sie o kilka godzin. Mam nadzieje ze i tak bezie tym razem (lepsze opoznienie niz zeby wcale nie grac). Prosze niech ktos da znac jak bedzie dzialac...

EDIT:
    http://www.xbox.com/en-gb/news-features/news/Reach_LIVE_Weekend.htm
    to jest link do informacji o darmowym weekendzie na xbox.com
    zauwazcie ze ciagle wspominaja o Halo Reach. NIe myslicie ze darmowe multi tyczy sie tylko wlasnie tej gry?
    Ma ktos Reach zeby sprawdzic? Mam nadzieje ze to jednak zwykle opoznienie...

12. Xborix

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Nie chce tu nawiązywać do tematów typu : "X360 vs. PS3" ale trzeba przyznać że M$ zdziera z nas graczy potężną kasę w przeciwieństwie do PS3... Ale i tak według Mnie X360 jest o wiele lepszą konsolą i nie sprzedam jej tylko dlatego że się spóźnia FGW... Za to M$ leci tak w ch**a że to już się nie chce o tym wspominać... Za taką kase jaką na nas cisną powinniśmy być szanowani jako gracze, i taki FGW powinien być co miesiąc chociaż... Wkurzę się jak to naprawdę będzie jakiś Fake, bo naprawdę szkoda mi kasy na Live jak mało gram w MP i wolę za to kupić jakąś grę używaną.

PS. Po to na piratów żeby się podłączyli i wyłapali bana... Tak choćby piszę na zagranicznych stronach.

13. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    w teorii to taka przyneta na piratow. zeby ms mogl ich conajmniej oflagowac. no a potem wiadomo co i jak.

14. Xborix

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Dokładnie o to może chodzić właśnie...

15. Dogg

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Taa, tylko szkoda że uczciwi gracze na tym tracą...

16. yago13

yago13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
  17. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Cholera, wy gdybyście mogli dostawać co miesiąć 1 mld dolarów to lalibyście na tych którzy płacą... I tak robi M$. Póki 50% graczy nie przejdzie na PS3 nie ma co marzyć o darmowym Multi. Poza tym, tylko chyba u nas w Polsce jest Gold drogi - kumplowi z Irlandi skończył się dziś gold. Wział 10 euro skoczył do sklepu i poprostu kupił go. Dla amerykanów czy brytyjczków to jak kupno gazety... Cała nadzieja w tym że polskie Ceny golda będą przystosowane do zarobków. Ja tam i tak będe kupował golda więc wisi mi ile będzie kosztować.
    Co do opóźnień FGW - piraci napaplil się na darmowe granie i stąd te teksty. Ja poprostu czekam i tyle. Będzie - fajnie, nie będzie - też fajnie.

18. Michał01

Michał01 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  19. Dogg

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ta, z tego co pisze, to ma to być darmowy Gold dla wszystkich z okazji wielkiej premiery Halo:Reach

20. szem44

szem44 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    W-wa
    brawo ! :)

z tymi banami to chyba jakieś natręctwo ktoś ma :) w każdym temacie nie ważne o czym musi paść słowo " BAN "

jak włączą golda to sprawdze Halo Reach :)

21. Xborix

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Ciekawe jak to będzie z Polskim Live... Podobno ceny będą "atrakcyjne" haha chyba dla M$. W Polsce żeby być przeciętnym graczem to trzeba na pieniądzach spać... Czekam do północy na tego FGW jak nie będzie to M$ przegina i to strasznie...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum