1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Free Mc Boot i zmiana regionu.

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez Samuraiser, Wrzesień 25, 2014.

1. Samuraiser

Samuraiser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Posiadam Konsole w wersji Pal z wgranym fmcb. Zainteresowala mnie gra genji lecz w palu ma 9gb z kawalkiem i miesci sie na kilku plytkach. Wersja ntsc ma tylko 2gb i dziala(Tak pisali na forach). Pytam wiec czy gra mi odpali normalnie? Posiadam klasyczny kabel od ps2(+ Kostka na Euro). Telewizor : [​IMG]

Moze i cienki lecz do ps2 daje rade znakomicie.

PS. Proszę niepisac textow typu "Nagrywaj. Taka plyta to nie majątek..."

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    "Wersja ntsc ma tylko 2gb i dziala(Tak pisali na forach). "

Więc chyba działa - jak tak pisali ludzie, którzy mieli z tą grą do czynienia w tej wersji..

Też mam PS2 i multum gier. Tylko mam ją "z chipowaną" i nie miałem żadnych problemów z PAL czy NTSC..

Co do telewizora to takie są najlepsze do Xbox 1 generacji i PS2. Żadne płaskie itp itd.

4. trudneto

trudneto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gela
    Ja gram w dragon ball budokai 3 w ntsc na kineskopowym i też mam free macboot i wszystko ładnie chodzi więc możesz śmiało wypalić grę i grac

5. Samuraiser

Samuraiser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    "Wersja ntsc ma tylko 2gb i dziala(Tak pisali na forach". Dziala na konsolach NTSC.

Znalazlem cos takigeo.[PS2] Zmiana trybu wyświetlania obrazu z NTSC na PAL - Konsole CDRinfo.pl.

Na jednym forum czytalem wlasnie ze telewizor moze byc niekompatybilny z tym formatem i wywalac obraz czarnobialy.

Ok. Wypalilem i przepuscilem przez ten programik. Gra smiga idealnie. Wgl nierozumiem tego lekko. Wersja NTSC ma 2gb a Pal 9.... Wszystko wygląda tak samo przecie.

Wczytywanie...

Poleć forum