1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Free60 inaczej xell hack

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez grazdanin, Listopad 8, 2009.

1. grazdanin

grazdanin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Wyczytałem żę Free60 inaczej xell hack to projekty dzięki, którym można odczytać klucz napędu z płyty głównej. Mam płyte xenon (203wat), z tego co udało mi się zrozumieć z angielskich for to, że da się zczytać ten klucz JTagiem. Mógłby ktoś przybliżyć mi w jaki sposób to odczytać?
    Pozdrawiam.

After 4 years waiting : the 360 hack is done without chip ! - LS forums czy to wystarczy? Może ktoś przetłumaczyć?

Edytuj posty - #nakoz

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jin Kazama

Jin Kazama Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OMG

After 4 years waiting : the 360 hack is done without chip ! - LS forums

"po 4 latach czekania : zchackowanie xboxa 360 jest mozliwe bez chipa ! -LS Forums

PO co sa translatory czlowieku

4. grazdanin

grazdanin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tylko że czasami translator tak tłumaczy że nie idzie nic zrozumieć.
    To wystarczy to czy nie do odczytu keya z płyty głównej ?

Wczytywanie...

Poleć forum