1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Freeboot 16197 i Problem z FSD

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pawel1902, Październik 25, 2012.

1. pawel1902

pawel1902 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Świętochłowice
    Witam mam FB 15574, DL 3.0.3 i FSD 3.0 i wgrałem 2 dni temu FB 16197 tym poradnikiem :

http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-aktualizacja-dashboardu-w-jtag-rgh-147268/

I OK wszystko sie dobrze wgrało zrobiłem wszystko dobrze tak jak jest opisane w instrukcji i włączam konsole widać FB dobrze wgrany wszystko działa i włączam FSD 3.0 ten co miałem i też działa ale jak chce potem go włączyć jeszcze raz to wyskakuje błąd Freestyle 3 CRASHED i tak mam za każdym razem jak np włącze grę i potem chce włączyc inną grę, wchodzę w FSD normalnie tak jak zawsze czyli Wielki przycisk na padzie i naciskam główny interfejs i wyskakuje błąd... a czasem mam tak że błąd wyskasuje raz na 3 razy a raz tak że musze 5 razy naciskać restart.
    Dobra więc później skasowałem całkowicie FSD 3 wgralem FSD 2.2 też nic nie dało, więc wgrałem na USB i dalej to samo. Wróciłem na FB 15574 i działa ok FSD i wszystko tak jak należy. Prosze was co to może byc czemu mam te błędy przecież musi mi ktoś pomóc czekam na wasze sugestie.

Teraz właśnie wgrałem jeszcze raz FB 16197 i odrazu zainstalował sie też DL 3.0.3 no i podłączyłem pena z FSD 3 włączyłem xex menu i tam włączyłem FSD i wyskoczył znów błąd ... ludzie pomóżcie mi .. nie chce jechać z konsolą do gościa od RGH z takim kłopotem nie będe mu płacił za coś co moge sam zrobić

2. Lotnik421 Xbox One

3. pawel1902

pawel1902 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Świętochłowice
    Prosze o skasowanie Tematu już wszystko ok działa

4. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik