1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Freeboot i kilka pytań

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez michu, Sierpień 20, 2010.

1. michu

michu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przeszedłem ostatnio z xbr na freeboota i w związku z tym mam kilka pytań:
    1.Czy da się odpalić linuxa? Jeśli tak to jak?
    2. Czy freeboot 0.032 ma wbudowany patch region free? Jeśli nie ma to muszę go wrzucić do folderu bin Freeboota i od nowa robić obraz?
    3. Czy patch region free dotyczy tylko gier odpalanych z .xex czy również gier iso2god?
    4. Jakie polecacie patche do freeboota oprócz wyżej wspomnianego region free i dashlaunch?
    5. Jak wrzucić kilka patchy i zrobić obraz freeboota? Bo patche zawszę się nazywają patches_jasper, patches_falcon itd więc jakbym chciał wrzucić 2 patche to jeden z nich nadpisze drugi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    1.Pobrać odpowiednią wersję ze strony free60. Potem po wypaleniu można go uruchomić w Xellous. Da się go nagrać na dysk twardy ale tego nie robiłem bo trzeba zrobić format i przetworzyć go na dysk linuxowski.
    2.Jestem pewien że tak, ponieważ u mnie wszystkie śmigają.
    3.Nie wiem :)
    4.Ping Removal - dzięki niemu możesz pograć na Xlink Kai bez limitu pingu.
    5.Nie wiem jak z innymi ale ping removal dajesz na dysk twardy i sam się uruchamia jeśli masz dash launch 1.0. Nie trzeba go wgrywać do obrazu freeboota :) (Oczywiście Freeboota trzeba zbudować z dashlaunch 1.0 aby patch się odpalał)

4. t3rror

t3rror Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ad 1. Musisz uruchomić XeLL-a (bądź jego modyfikacje wbudowaną domyślnie w freeBOOT – XeLLous-a). Aby to zrobić wystarczy włączyć Xboksa za pomocą przycisku otwierania napędu DVD i poczekaj aż uruchomi się się XeLL. Pamiętaj nie zamykaj tacki napędu aż do załadowania XeLL-a. Nie włączaj XeLL-a jak używasz kabla z wideo HDMI (HDMI lub DVI), ani XeLL ani Linux tego nie obsługują w Xboksie. Zupełnie tak samo jak w XBR...
    ad 2. Post wyżej masz odp.
    ad 3. GoD również jest RF.
    ad 4. Ja bym polecił „Unlicensed Content Patch” z wbudowanym „SystemPingCheckRemoval”. Nie będziesz musiał „podpisywać” XBLA i DLC aby odpalały oraz zdejmuje limit do System Linku, oraz co jest oczywistą oczywistością Dash Launch.
    ad 5. Większość patchy jest napisana do działania z Dash Launchem - i to jego musisz wgrać bezpośrednio do obrazu freeBOOT, reszta jest już aplikowana dynamicznie.

5. michu

michu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzięki wielkie koledzy z odpowiedź ;)

Wczytywanie...

Poleć forum