1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FREEBOOT (RGH-JTAG) a zewnętrzny dysk

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez michak80, Maj 12, 2012.

1. michak80

michak80 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    dzisiaj mój Xbox Slim został przerobiony za pomocą FREEBOOT(RGH-JTAG). Wszystkie gry ktore miałem wypalone pod LT 2.0 działają bez problemu. Ale gość który przerabiał konsole pokazywał mi że można podłączyć zewnętrzny dysk pod USB i bezpośrednio z niego odpalać gry. Mam dysk 320GB ale po wgraniu gier XBOX ich nie widzi. Moje pytanie jaki pod jaki format plików sformatować dysk. Gdzieś czytałem że pod FAT32. Ale po sformatowaniu nie moge tam wrzucic żadnej gry bo wyrzuca info że plik jest za duży.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    1 osoba to lubi.
  4. michak80

michak80 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @ROBI772
    dziękuje za info. Gry z dysku działają ale mam jeszcze jeden problem. Zrobiłem wszytko w ten sposób:
    1) dysk sformatowa pod FAT32
    2) obraz ISO przerobiłem za pomocą programu "Exiso-GUI"
    3) powstał folder FIFA12 w którymznajduję pod folder 13599 i dalej rożne pliki i foldery.
    4) aby uruchumić grę wybieram w XBOX "Gry - Moje gry - XeXmenu 1.1". Teraz musze wybrać folder FIFA12/13599 i odszukać plik "default.xex" aby uruchomić grę.

Moje pytanie czy jest możliwość aby uruchamiać jakoś te gry szybciej? Gościu który przerabiał mi konsolę odpalał XeXmenu 1.1, podłączał dysk i miał od razy listę gier i jednym wyborem uruchamiał każdą (nie musiał szukać pliku default.xex)

5. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Mało masz poradników na forum ? czytaj a nie czekaj na gotowe...

Wczytywanie...

Poleć forum