1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

freestyle dash 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kamillo1119, Sierpień 22, 2013.

1. kamillo1119

kamillo1119 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam jestem tu nowy wiec prosze o zrozumienie i pomoc :)Mianowicie. mam RGh na xboxie mam dysk zewnetrzny sformatowany na exfat tylko prosze pomozcie mi krok po korku z zainstalowaniem dasha na xboxie zeby odpalal sie sam i zeby gry były w folderze xbox 360 games bo wrzucam na dysk ale w dashu tam nie widzi. nie moge skopiowac dasha z ysku zew. na ten w xboxie xexmenu 1.2 nie widzi hdd1 tylko mam usb0 i flash i nie moge skopiowac dasha . z góry dziekuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    jak dobrze rozumiem to chcesz żeby freestyle dash odpalał Ci się wraz z konsolą z dysku zewnętrznego?jak tak to postępuj według tego poradnika http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-jtag-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-7-a-145552/ krok po kroku punkt 2.1 (czyli w skrócie : pobierasz paczkę z tego poradnika z punktu 2.1 wrzucasz sam folder z FSD na dysk zewnętrzny i powinno się już odpalać wraz z konsolą),a co do ustawienia gier do folderu xbox360games w FSD to postępuj też według tego poradnika punkt 3.1, myślę że o to Ci chodziło ?

Wczytywanie...

Poleć forum