1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Freestyle dash 3 na dysku zewnętrznym?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Gryps44, Październik 16, 2013.

1. Gryps44

Gryps44 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć! Mam przerobioną konsolę na RGH. Niestety ma strasznie mało pamięci wewnętrznej bo tylko 521mb. Aktualnie pobrałem kilka okładek do gier i już mam brak miejsca na cokolwiek.
    Mam podpięty dysk zewnętrzny do konsoli z którego uruchamiam gry, więc pomyślałem że może dało by się zrobić coś takiego aby Freestyle dash 3 odpalał swoje pliki (okładki gier, motywy itp.) z dysku zewnętrznego?
    Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gryps44

Gryps44 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Oczywiście ze należy tak zrobić nawet. Skopiuj fsd na dysk launch.ini. Ini pobierz z pamięci wew wrzuć na hdd. Pobierz i uruxhom dashlaunch wybierz ze ma uruchamiać się z twojego dysku

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

5. Gryps44

Gryps44 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Trochę chaotycznie to napisałeś i nie za bardzo rozumiem co i jak. Można jaśniej? Krok po kroku? :)
    Z góry dzięki!

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Poczytaj w tematach przyklejonych. Potrzebujesz na dysku fsd oraz włączyć dashlaunch, aby wskazać plik startowy do fsd.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum