1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Freestyle Dash 3 problem z kopiowaniem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez iraslbn, Wrzesień 21, 2013.

1. iraslbn

iraslbn Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,

posiadam xbox 360 slim corona v3, hdd 250gb plus kinect.

Freestyle Dash 3 przerzucony na dysk uruchamia się prawidłowo, poruszanie po menu też działa, kopie bezpieczeństwa także, połączenie z internetem jest.

Problem pojawia się gdy chce skopiować kopię gry, tylko dzieje się tak z niektórymi tytułami.
    Przy próbie kopiowanie dostaje komunikat "Akcja nie została ukończona" "Operation failed" (próby z lewego okna do prawego i na odwrót nie pomagają.)
    . Próbowałem na różnych pendrive'ach (fat32).
    Wczoraj nawet nowy pen patriot nie pomógł .

Próbowałem usunąć FSD...
    Uruchomiłem freestyle z pendrive, usunąłem całego FSD, następnie chciałem go skopiować na dysk konsoli ale pojawia się komunikat j.w. Sam freestyle dash, który posiadam działa próby przeprowadziłem na innej konsoli (kopiując go na dysk i działa).

1. Czy uważacie, że mam stworzyć kolejny katalog np "FSD do skopiowania - w środku FSD" i to dopiero skopiować.

2. Czy inne pliki pod komputer mają jakieś znaczenie i trzeba je usunąć ?

3. Czy rozwiązaniem problemu pozostaje format dysku, i stworzenie wszystkiego od nowa.

4. Czy jest program który mógłby sprawdzić strukturę i wyeliminować tą niedogodność pod xboxa360 lub pc ?

5. Czy odpuścić i wgrać xexmenu ?

Wczytywanie...

Poleć forum