1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Freestyle Dash ustawienia Tv

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nygggas, Maj 14, 2012.

1. nygggas

nygggas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mozę mi ktos napisac gdzie w owym programie znajde ustawienia Tv z 720p na 1080i bo szuakalem juz wszedzie i cholera wie gdzie to jest....dodam ze mam slima z RGH

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie ma tego, rrzeba wyjsc do oryg dasha. Wychodisz tak jak z gry trzymasz rb do zaladowania. Po co chcesz zmieniac na gorsza rozdzielczosc

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. nygggas

nygggas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie ze chcem zmieniac na gorszą ale chcem zobaczyc w ogole jaka mam rozdzielczosc a nie moglem tego nigdzie znalesc....ale dzieki za pomoc....ps moze byc tak ze po wlutowaniu RGH grafika ulega pogorszeniu ....?

i jeszcze jedna pytanie Freestyle Dash obsługuje WiFIi?

Wczytywanie...

Poleć forum