FreeStyleDash v2.0 Current Status and Release Information

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

ZigUS

Użytkownik
Użytkownik
You guys keep asking about an eta : we have no ETA and probably wont have. Working on FSD is a hobby for all the team, so we never know much time we can put on it.

Current Status :
* Its pretty hard to give an overall status... Media player is still not in there (JQE is working on this, but still not committed the code)
* Recent games list still need to be totally redone. Some skin work need to be done to have a dynamic number of tabs. We still need to experiment and try to figure out how to get stock dash recently played list. If we cant do easily we'll probably just add a last time played datetime to each game and use this.
* Favorites : Still need to be 100% rewritten.
* Game type switching : Still need to be 100% rewritten
* Copy DVD : Still need to adapt FSD 1.XX code and properly clean. Currently not working.
* File Manager : Working but we want to change the way it behave (should be back to drive list instead of having to use shoulder button to switch drive)
* Nand flasher : working great
* About : Still need some work but will be quick.
* Game List : Games are listed but not sorted. Everything still need to be plugged in (boxart, game description, preview). I think game renaming feature broke in some previous rev, will need to fix it.
* Built-In Indexer : Need to add screenshots and preview movie with proper settings.
* HTTP : Still having some freeze issue and need to tweakt it a bit, otherwise its working great. Need to add priorites to the download queue.
* XeX extraction : Working great.
* Skin Edit Mode : Working great.
* Skin customisation : Working great.
* RSS Reader : Still need some work.
* Internal XML Reader : We're looking to change it to a SAX implementation, still need to be done.
* Autoupdater : First tests are working great but still need some intensive testing.
* Multilanguage : No work has been done on this yet.

Theres still lots of "Surprise" we have to experiment with and see what can be done than may imply changes in previous listed stuff.
[/QUOTE]















 

ZigUS

Użytkownik
Użytkownik
Prace nad freeStyleDash v2 nadal trwają :(, jednak:
***dodano do dash-a kanał RSS z nowinakami z podziemi ( fajna sprawa )
***będzie opcja VIDEO:

***oraz menadżer plików:
 

xONx

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy dodanie funkcji żeby odtwarzał filmy RMVB, i napisy będzie trudna do opanowania, czy jednak kiedyś zagości ?
 

ZigUS

Użytkownik
Użytkownik
z tego co się orientuje na dzień dzisiejszy w/w soft obsługuje jedynie wmv, wmvhd docelowo ma dojść na pewno MKV, może {{{ale tylko może xvid divx }}} odnośnie txt, srt nic niewiadomi :(
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
nie będzie to proste
 

bemben1991

Użytkownik
Użytkownik
Orientuje Się ktoś jak to ustawic zamiast Orginalnego Dasha ?
 

bembenos

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Wydaje mi się że trzeba mieć jtaga.

PS. @up- fajny nick:D
 

bemben1991

Użytkownik
Użytkownik
Mam Jtaga tylko chodzi mi o Jakąs instrukcje bo wiem że można tylko niewiem jak ;p
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Rozpłaczę się ponieważ mam dasha 9199 i z Freestyle dash nici
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
W ciagu kilku dni ma być wypuszczony fsd 2.0

HellDoc's Dev Blog
 

b697184

Użytkownik
Użytkownik
Wczoraj był już build alpha . Wiadomo już coś o współpracy z xbr czy pozostaje tylko freeboot ?
 

portals

Użytkownik
Użytkownik
Prawdopodobnie współpracuję z XBR ale cześć opcji nie działa dlatego zalecam przejście na freeboota
 

lkimylpbjq

Użytkownik
Użytkownik
Da się go wklepać zamiast nxe ? Odpalanie za każdym razem fsd z biblioteki zaczyna mnie trochę denerwować .
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
pewnie że sie da
 

lkimylpbjq

Użytkownik
Użytkownik
Mataman Jakieś wskazówki ? Xell-> Xellous -> freeboot -> odpowiednio przygotowany fsd ? Czy może jeszcze inaczej ? Na scenie widziałem topic o tym ale nie mogę go odszukać .
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
Interesuje Cię program dash launch. Jeżeli masz freeboota to już go masz tylko potrzebujesz jeszcze pliki launch.xex i launch.ini które dajesz na root hdd1. Jeżeli masz xbr to musisz wgrac patch. Na sieci są już gotowe do wgrania, jak nie znajdziesz to wieczorem mogę ci przesłać.

W pliku launch.ini jest ścieżka gdzie ma znajdować się freestyle. Standartowo jest to hdd1:\freestyle\freestyledash.xex
 

lkimylpbjq

Użytkownik
Użytkownik
Interesuje Cię program dash launch. Jeżeli masz freeboota to już go masz tylko potrzebujesz jeszcze pliki launch.xex i launch.ini które dajesz na root hdd1. Jeżeli masz xbr to musisz wgrac patch. Na sieci są już gotowe do wgrania, jak nie znajdziesz to wieczorem mogę ci przesłać.

W pliku launch.ini jest ścieżka gdzie ma znajdować się freestyle. Standartowo jest to hdd1:\freestyle\freestyledash.xex
Mam obecnie xbr'a i w związku z nowym wydaniem fsd chciałbym go odpalać automatycznie po starcie konsoli . Teraz pytanie , czy nowy fsd będzie działał poprawnie z xbr ? Kiedy będzie dostępny nowy dash launch z fsd pod xbr ?
 

portals

Użytkownik
Użytkownik
Kiedy będzie dostępny nowy dash launch z fsd pod xbr ?
Nigdy bo te aplikacja tworzą inne grupy,zresztą po co?
zy nowy fsd będzie działał poprawnie z xbr ?
Odpowiadałem już
Prawdopodobnie współpracuję z XBR ale cześć opcji nie działa dlatego zalecam przejście na freeboota
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
Kiedy będzie dostępny nowy dash launch z fsd pod xbr ?
W jakim celu? Napisałem ci co masz zrobic.
 

knot

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Svn log Fsd 2.0 jest dostępny tu : http://trac.teamfsd.com/log

szczególnie ciekawy log nr 894

"BDROM support added- compatible with stock dvdrom
PS3 Emulation support started
C# Based Version File Generator (thanks wondro)"
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom