1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FreeSweetSite.pl - Darmowe słodycze już teraz !

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Incgntx, Listopad 14, 2010.

1. Incgntx

Incgntx Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    FreeSweetSite :

1. FreeSweetSite.pl jest to strona, na której możemy zdobyć darmowe słodycze przy minimalnym nakładzie własnej pracy !

2. Sposoby zbierania punktów :

2.1 Rejestracja [100 pkt.]
    2.2 Wypełnianie ofert (Ofert jest bardzo dużo, niektóre darmowe, niektóre płatne)[od 15 pkt. do 580 pkt.]
    2.3 Zapraszanie znajomych [25 pkt. za jednego!]
    2.4 Udzielanie się na oficjalnym forum [0.03 pkt. za 1 post]
    2.5 Przedstawienie się na forum [25 pkt.] oraz wstawienie swojego zdjęcia [50 pkt.]
    2.6 Branie udziału w quizach i zagadkach na oficjalnym forum [od 5 pkt. do 25 pkt.]
    2.7 Wstawienie zdjęcia swojej pierwszej paczki na oficjalny profil FreeSweetSite.pl na Facebook'u [100 pkt.]

3. Nagrody :

3.1 Jest ich bardzo dużo , zaczynając od cukierków , lizaków kończąc na czekoladach , batonikach.
    Przykładowo – Paczka żelków HARIBO kosztuje zaledwie 60 punktów !

4. Wysyłka :

4.1 Wysyłka jest całkowicie darmowa ! Wszystkie koszty pokrywa strona , słodycze wysyłane są z Panamy (Ameryka Środkowa).
    4.2 Czas wysyłki to około 2 tygodnie , lecz zdarza się czekać o kilka dni mniej !

5. Przydatne :

5.1 Skąd wziąć mój link polecający ?

W lewym górnym rogu strony widnieje napis "ZAPRASZAMY". Klikamy go i szukamy naszego linku. Jest on w postaci http://freesweetsite....e....pl/join/$ z czego $ to nasz numer użytkownika.

5.2 Ile potrzebuje punktów , aby zamówić paczkę ?

Aby zamówić paczkę potrzebujesz 1000 pkt. , lecz nie musisz wydawać ich wszystkich.Punkty zbiera się bardzo łatwo.

5.3 Gdzie mogę zobaczyć dostępne nagrody?

Dostępne nagrody możemy zobaczyć poprzez kliknięcie napisu "NAGRODY" w lewym górnym rogu stronki. Nowe nagrody dodawane są co jakiś czas.

6. Dowody :

6.1 Mój dowód : [​IMG]

(Jest to mój dowód, nie myślcie , że znalazłem go na facebooku , sam go tam wrzuciłem , ponieważ jest za to 100 pkt.)

6.2 Więcej dowodów na : Fanfotos von FreeSweetSite | Facebook

7. Rejestracja :

Czysty Link - http://www.freesweetsite.pl

Reflink (będę wdzieczny) - http://www.freesweetsite.pl/join/199149

Naprawdę polecam stronkę , dostałem już 4 paczki , wszystkie całkowicie za darmo ! Świetna stronka , na pewno skorzystacie ! :)

Jeżeli znaleźliście jakiś błąd proszę o poinformowanie mnie o nim.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    A możesz zrobić jeszcze raz zdjęcie tych słodyczy tylko, że na kartce napiszesz xboxforum.pl i wrzucisz to na ten sam serwer co obrazek, który podałeś, czyli http://sphotos.ak.fbcdn.net/ ?

4. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Tak jak napisał krosfajer. W innym wypadku ban.

5. Incgntx

Incgntx Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Drodzy Panowie oraz Panie - trochę pomyślunku nie zaszkodzi.

Jak mam zrobić zdjęcie słodyczy otrzymanych dobre 2-3 miesiące temu , zjedzonych w przeciągu max. 2 tygodni ? Niedługo zamawiam moją 5 paczkę , jeśli tylko macie życzenie - zrobię jej fotkę , napiszę karteczkę i wstawię na forum kiedy tylko ją otrzymam.Nie jestem oszustem oraz nie promuje fake serwisów , po prostu chcę rozpowszechnić ten serwis ponieważ jest wiarygodny , tyle.

6. trykosz

trykosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Gdzie jest haczyk? Jakieś podejrzane to wszystko. Czemu akurat paczka idzie z Panamy? Monique19 to żeński nick. Czy to jakieś słodycze podawane żołnierzom podczas zimnej wojny, które zamieniały ich w zombie? Jakie są daty ważności na opakowaniach? Uwielbiam słodycze, a takie źródełko to byłaby świetna sprawa. Tylko coś nie jestem przekonany.

7. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Gdyby to nie był fake, to może i bym się zarejestrował, ale coś mi śmierdzi to oszustwem...

EDIT
    No ciekawe, ciekawe. Ktoś się już tam zarejestrował?

8. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kosz do cholery, link referencyjny, poza tym zrowo sie odzywiac a nie upychac jak burger cukry i potem pracowac jako boja na rzece.

9. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    !BloodD ma rację! Chcecie wyglądać jak jego avatar? .

Dla mnie haczyk jest w tym że wysyłka darmowa i to w dodatku z panamy, jak ja zamawiałem z chin z allegro towar, to musiałem zapłacić 30zł za przesyłkę, więc nie widzi mi się aby z drugiego końca świata paczka za darmo przyszła... I jeszcze jedno, aż mi się nie chce wierzyć że lecąc od panamy do Polski przez 2 tyg (nie ukrywajmy, bez przystanków w dwa tygodnie samolot nie leci, więc paczka odwiedzi wiele krajów) i żaden celnik nie narzuci cła czy vatu? Ta jasne..

10. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    a ja zrobiłem sobie tyle wysiłku, że poszperałem w google, sporo ludzi pisze, ze rzeczywiscie stronka jest wiarygodna.

nie jem tego dużo, jak mam ochote to ide do sklepu, więc osobiście nie skorzystam :p

haczyk jest ponoć tu, że żeby coś zamówić trzeba uzbierać 1000 pkt, co jakiś czas zajmie (ale w sumie nic dziwnego, trudno żeby 1 paczke haribo wysyłali :D)

11. Incgntx

Incgntx Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    raflooldz - dobrze prawisz , jedynym "haczykiem" jest możliwość złożenia zamówienia od 1000 pkt. - ale jest o tym WYRAŹNIE napisane w moim poście.

Stronka jest 100% wiarygodna , nie , nie jestem oszustem - co bym niby miał z reklamy serwisu który nie działa ? Mówię , trochę pomyślunku...

Tak czy siak zapraszam , A LINK REFERENCYJNY JEST TYLKO "OT TAK" NAPISANY , NIKT WAM NIE KAŻE SIĘ Z NIEGO REJESTROWAĆ , JEST TO PO PROSTU PEWNA PRZYSŁUGA KTÓRĄ MOŻECIE MI ZROBIĆ W ZAMIAN ZA ZAZNAJOMIENIE WAS Z SERWISEM , NIC WIĘCEJ :)

12. anchelutte

anchelutte Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A czytales regulamin Zasady tworzenia tematów punkt 5, ze reflinki sa zakazane - chyba ze uzgadniales z administracja to inna rozmowa.

13. AlCapone1

AlCapone1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a masz jakis poradnik jak szybko nastukac punktow ?
    pozatym na niektorych foto to sa slodycze za max 10 zl wiec jak to wyglada tak naprawde

14. Incgntx

Incgntx Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zależy za ile punktów złoży się zamówienie.Jak złożysz za ~1000 pkt. to logiczne że paczka nie będzie duża.Zależy jeszcze jakie rzeczy bierzesz , czasem trafiają się naprawdę dobre i duże słodycze za stosunkowo mało punktów.

Poradnika nie mam niestety , ale z własnego doświadczenia wiem jak szybko zbierać punkty.Róbcie to samo co ja , wchodźcie na różne fora i zachęcajcie ludzi do rejestracji , punkty naprawdę szybko lecą wystarczy trochę własnej inicjatywy.

15. AlCapone1

AlCapone1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    czyli mam spamowac za cukierki ?

16. Incgntx

Incgntx Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  17. kasakasakasa

kasakasakasa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    gdzie jest haczyk?? nigdzie.

dostaniecie te słodycze. z panamy bo pewnie tam tanie są maX(ciekawe czy tak samo orginalne jak buty z chin).

a dlaczego ktos chce nam płacic cukierkami??

zobaczcie na stronce po lewej stronie:

punkty mozna zdobyc za np:
    -zarejstrowanie sie na jakichs stronach,
    -wybranie odpowiedniego ubezpieczyciela na wakacje
    itp

wiec oni płacą za to. to działa tak jak reklamy na odwiedzanych stronach.

zarabiaja na tym sporo coś czuje:D

18. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    hehe...pieknie napisane :D

19. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Zarejestruje się z twojego linku, spróbuje coś tam uzbierać :)

20. Incgntx

Incgntx Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zapraszam !

Wczytywanie...

Poleć forum