1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FreeSweetSite.pl - Darmowe słodycze już teraz !

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Incognitooo, Listopad 20, 2010.

1. Incognitooo

Incognitooo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    FreeSweetSite :​

1. FreeSweetSite.pl jest to strona, na której możemy zdobyć darmowe słodycze przy minimalnym nakładzie własnej pracy !​

2. Sposoby zbierania punktów :​

2.1 Rejestracja [100 pkt.]
    2.2 Wypełnianie ofert (Ofert jest bardzo dużo, niektóre darmowe, niektóre płatne)[od 15 pkt. do 580 pkt.]
    2.3 Zapraszanie znajomych [25 pkt. za jednego!]
    2.4 Udzielanie się na oficjalnym forum [0.03 pkt. za 1 post]
    2.5 Przedstawienie się na forum [25 pkt.] oraz wstawienie swojego zdjęcia [50 pkt.]
    2.6 Branie udziału w quizach i zagadkach na oficjalnym forum [od 5 pkt. do 25 pkt.]
    2.7 Wstawienie zdjęcia swojej pierwszej paczki na oficjalny profil FreeSweetSite.pl na Facebook'u [100 pkt.]

3. Nagrody :​

3.1 Jest ich bardzo dużo , zaczynając od cukierków , lizaków kończąc na czekoladach , batonikach.
    Przykładowo – Paczka żelków HARIBO kosztuje zaledwie 60 punktów !
    4. Wysyłka :​

4.1 Wysyłka jest całkowicie darmowa ! Wszystkie koszty pokrywa strona , słodycze wysyłane są z Panamy (Ameryka Środkowa).
    4.2 Czas wysyłki to około 2 tygodnie , lecz zdarza się czekać o kilka dni mniej !

5. Przydatne :​

5.1 Skąd wziąć mój link polecający ?
    W lewym górnym rogu strony widnieje napis "ZAPRASZAMY". Klikamy go i szukamy naszego linku. Jest on w postaci http://freesweetsite....e....pl/join/$ z czego $ to nasz numer użytkownika.
    5.2 Ile potrzebuje punktów , aby zamówić paczkę ?
    Aby zamówić paczkę potrzebujesz 1000 pkt. , lecz nie musisz wydawać ich wszystkich.Punkty zbiera się bardzo łatwo.
    5.3 Gdzie mogę zobaczyć dostępne nagrody?
    Dostępne nagrody możemy zobaczyć poprzez kliknięcie napisu "NAGRODY" w lewym górnym rogu stronki. Nowe nagrody dodawane są co jakiś czas.

6. Dowody :​

6.1 Dowód : [​IMG]
    6.2 Więcej dowodów na : Photos de fan de FreeSweetSite | Facebook
    7. Prosiłbym chętnych założenia konta o rejestrację z mojego ref-linku , nic was to nie kosztuje a dzięki wam dostaje 25 punktów ! :
    http://www.freesweetsite.pl/join/199149

Naprawdę polecam stronkę , dostałem już 4 paczki , wszystkie całkowicie za darmo ! Świetna stronka , na pewno skorzystacie ! :)
    Jeżeli znaleźliście jakiś błąd proszę o poinformowanie mnie o nim.

Wczytywanie...

Poleć forum