1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

<Freezy> Xbox 360 problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Zippo, Kwiecień 10, 2009.

1. Zippo

Zippo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam problem, bardzo dziwny problem (co zaraz wytłumaczę) z moją konsolą. Otóż konsola na pewno się nie przegrzewa, jest nowa (1 miesiąc ma) i zacina się czasami przy dwóch grach: GTA IV i NFS Undercover. Przy GTA IV zacina mi się średnio 3 razy w tygodniu (gram dwa tygodnie w gta i gram codziennie po 3 godziny) a NFS Undercover zacina się średnio co 2 godziny. Reszta gier (Fifa 09, Burnout Paradise, PGR 4) wogle się nie zacinają. Proszę o pomoc:) Konsola nie przerobiona

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lancer1990

Lancer1990 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Proponuję oddać do sklepu dopóki możesz.. Ja tak miałem że raz czy dwa zawiesiła się konsola przy GTA. A potem działo się to non Stop..

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=VRgXbzftGaM[/YOUTUBE]

Działo się to za każdym razem i tylko przy grach. Oddałem do Sklepu i powiedzieli mi że odezwą się w przeciągu 30 dni. Po 2 dniach zadzwonili że nie wiedzą co to i powiedzieli że mogę wymienić konsolę lub oddadzą pieniądze. Wybrałem 2 opcję i kupiłem Premium (bez HDMI) za 890 zł w MM

4. Zlocisz1234

Zlocisz1234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    u mnie to 2 razy konsola sie zawiesila jak gralem w gta iv
    raz to jak wracalem do save house i wysiadalem z taksówki
    a drugi raz jak przegladalem strony w necie (w gta iv) tylko że chcialem wrocic i tak szybko naciskalem no i chyba dlatego sie zawiesilo. Teraz to juz ani razu sie nic nie zawiesza i jest GJT

5. Zippo

Zippo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja myśle, że to ten mój napęd LITE-ON, który ponoć nie radzi sobie jeśli ma bardzo dużo do odczytania... Nie wiem, czy mi go wymienią, ponieważ zgubiłem dowód zakupu konsoli, ale słyszałem, że wystarczy podać numer serii, który jest przyklejony z tyłu konsoli, czy to prawda?

6. sancho111

sancho111 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wiem, że ten post kompletnie tutaj nie pasuje, za co przepraszam, ale potrzebuje małej pomocy dotyczacej gta 4. chodzi mi o to, ze jak wsiadam do auta, to kamery podczas jazdy co chwile sie zmieniaja, co uniemozliwia mi jazde (nie widze kompletnie gdzie jechac). prosze powiedzcie mi jak to ustawic, bo probowalem na wiele spsobow i nie daje rady :/

jeszcze raz sorry ze umiescilem tego posta tutaj, po odpowiedzi mozna go usunac
    pozdro

7. Zoraj

Zoraj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przycisk select(back) zmienia kamerę, spróbuj go powciskać, jak to nie pomoże to sprawdź czy masz sprawnego pada (ewentualnie spróbuj zagrać na innym)

8. Zippo

Zippo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja myśle, że to ten mój napęd LITE-ON, który ponoć nie radzi sobie jeśli ma bardzo dużo do odczytania... Nie wiem, czy mi go wymienią, ponieważ zgubiłem dowód zakupu konsoli, ale słyszałem, że wystarczy podać numer serii, który jest przyklejony z tyłu konsoli, czy to prawda?

9. Zippo

Zippo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To jak jest z tą gwarancją??

10. Mati_2006

Mati_2006 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    lepiej oddać zawczasu i mieć problem z głowy takie zacięcia mogą się powtarzać

11. Zippo

Zippo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gościu ja się o to nie pytałem, lecz o serwis jak wyżej...

12. jareek

jareek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja tez miałem problem z przycinaniem się GTA 4 nie wiedziałem co zrobić i kiedyś z nudów wyczyściłem cache i się skończył mój problem spróbuj może i tobie pomorze

13. Patwoj17

Patwoj17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Ja też mam ten problem tylko mi to się zdarza prawie na wszystkich grach...np wczoraj nagrałem świeżo ściągnięte STar Wars The Force Unlashed ,włożyłem i po kilku sekundach ....wyczyść płytę szmatką albo się zawieszała. GTA IV tak samo. :(
    Może to wina zakurzonego lasera?
    Co mam zrobić by działało bez zawieszania się i jak ?

14. Flisek

Flisek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
  15. Patwoj17

Patwoj17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Pytanie nie do tematu :
    Jak podłączyć neta do Xbox-a ?
    Mam kabel z Espolu i nie wiem jak podłączyć.....wtykam w tą dziurę ale nie może się połączyć :(
    PS: Piszę tu bo nie mogę założyć topica... :)

Wczytywanie...

Poleć forum