1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fruit Ninja Kinect

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bagir, Wrzesień 17, 2014.

1. bagir

bagir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witajcie, powiedzcie mi czy jest jakaś możliwość odpalić Fruit Ninja Kinect pod LT 3.0 ? bo szukałem wszędzie i nie mogę znaleźć

edit/
    znalazłem, że się nie da tylko przez XBL, ale rodzi się kolejne pytanie, jeśli kupię tą grę np przez http://www.blackgames.pl/the-gunstringer-fruit-ninja-kinect-kod-do-pobrania-xbox-live-kinect-x360-p-12763.html to czy mogę ją ściągnąć bez XBL?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1860
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A jak chcesz to zrobić bez xbl? Poza tym sam mówisz, że gra działa tylko przez xbl, więc jedno drugie wyklucza ;p

4. bagir

bagir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    wyczytałem, że trzeba ją ściągnąć z xbl, a nie, że działa przez xbl. Czyli najpierw muszę wykupić jakiś minimalny abonament na XBL, potem wykupić grę i łaskawie dopiero mogę ją ściągnąć? Sorry, że nie wiem takiej błahej rzeczy, ale Xa mam od niecałego tygodnia ;) szybko się uczę ;)

5. Rob1N

Rob1N Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie musisz wykupywać abonamentu. Abonament jest do gry przez internet i zniżek. Do zakupów nie musisz go mieć.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum